Hotel Delfín **

Poloha: 6 km jižně od Poreče se rozkládá oblíbené prázdninové středisko Zelena Laguna s mnoha hotely, apartmány, sportovišti, centrem pro vodní a potápěčské sporty. To vše uprostřed kvetoucí zeleně v těsné blízkosti moře. Množství kaváren, taveren a obchůdků láká nejen k nákupům, ale i k příjemnému posezení po celodenním lenošení na plážích. Do Poreče je spojení jak lodní, autobusové, tak i rekreačním povláčkem nebo lodí (za poplatek).

Pláž: 80 m od hotelu je členitá pláž, upravený vchod do moře, částečně oblázková i kamenitá pláž s betonovými plasty, restaurace, vodní sporty, lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení: recepce, tři restaurace, denní bar, aperitiv bar, vinárna, prodejna suvenýrů, směnárna, bazén s mořskou vodou.

Ubytování: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s balkonem i bez balkonu, přistýlka - rozkládací lůžko pro dítě do 18 let, není plnohodnotným lůžkem, rodinné pokoje se dvěma ložnicemi (ložnice s manželskou postelí a ložnice se dvěma lůžky). Pokoje na mořskou stranu jsou ve vyšším patře za příplatek (není zaručen výhled na moře). Standardní pokoje nemají manželská lůžka. Vlastní sociální zařízení.

Strava: polopenze je formou švédských stolů.

  • ubytování: hotel **ubytování: hotel **
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Pobytové zájezdy
    • Pobyty u moře