Umag - Hotel & Village Sol Garden Istra ****

Rozsáhlý, velice vkusný rodinný hotel s krásnou bazénovou částí. Zábavní park s velkým aquaparkem.

Poloha: klidná, v rekreačním komplexu Katoro, obklopený borovicemi. Umag s obchody a restauracemi cca 3 km.

Pláž: skalnatá, příkře se svažující pláž s koupacími plošinami cca 250 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení: oblíbený a známý hotelový komplex se skládá z hotelu (293 pokojů) a ubytovacího komplexu Village Sol Garden Istra (198 pokojů). Disponuje 3 restauracemi, a-la-carte restaurací, 8 výtahy, aperitiv barem, lobby s posezením, TV místností, kioskem a úschovnou kol. Bazénový komplex (cca 1100 m2) s vodopády, istrijským potokem a dalšími vodními atrakcemi. Bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Sport a zábava: Sport/aktivity : zdarma: fitness, stolní tenis. Večerní animační program - živá hudba, tematické večery, show cooking (vše v termínu 15.6.-15.9.). Za poplatek: sportovní komplex Sport art - fotbalové hřiště, házená, badminton, jezdecké centrum, 26 tenisových kurtů, 4 kryté kurty, vodní sporty, plážový volejbal. V hotelu je k dispozici za poplatek: půjčovna kol. V okolí hotelu mnoho cyklistických tras (nejen podél pobřeží, ale i do vnitrozemí).

Internet : WiFi ve veřejných prostorech a na pokojích zdarma.

Wellness tip : zdarma: krytý bazén (cca 25 x 6 m, 15.6.-15.9. uzavřen). Za poplatek: wellness centrum na 2 patrech (cca 1000 m2): turecká a finská sauna, biosauna, solná sauna, vířivka, masáže, relaxační místnost s nabídkou čaje a ovoce.

Pro děti : miniklub (5-12 let) v červenci/srpnu. Dětský animační program (květen - polovina září), dětská herna. Dětské all iclusive light (povinnost nošení náramku, 15.6.-15.9.): děti 5-11,99 let obdrží navíc k polopenzi: polední snack (13.00-15.00 h.) a zmrzlinu/dezert (16.00-17.00 h.). Dětský zábavní park s velkým aquaparkem (vodní hřiště, 3 velké skluzavky a 2 malé skluzavky v dětském bazénu, otevřen 15.6.-15.9.), atrakce pro různé věkové kategorie (Club4, Club8, Club13, Club17).

parkování: parkoviště zdarma;
d
omácí zvíře: ne;
příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.
  • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Pobytové zájezdy