Karlobag - Zagreb hotel ***

Ubytování: hotel *** Doprava: vlastní Strava: all inclusive
1 termín od 26. září 2020

Cena zájezdu

od 6 179 Kč 6 370 Kč


Hotel Zagreb se nachází v městečku Karlobag, na úpatí pohoří Velebit, přímo u moře, obklopen zelení. Od centra města je vzdálen 300 m. Hotel se skládá z hlavní budovy a z depandance nazvané villa Pinia; celkem je zde 104 pokojů, které jsou dvoulůžkové s možností jedné až dvou přistýlek, všechny pokoje jsou klimatizované, s vlastním sociálním zařízením, SAT/TV, telefonem, minibarem, s balkonem směrem na moře a ostrov Pag nebo bez balkonu. Nově nabízíme také pokoje typu SUITE – 44m - 2 spojené pokoje - ložnice s manželskou postelí a obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, veliká koupelna + další WC, balkon, jeden vchod. Pokoje s balkonem jsou pouze v hlavní budově, pokoje bez balkonu se nacházejí v hlavní budově i ve ville Pinia (u pokojů bez balkonu nelze předem zaručit, v které budově budou klienti ubytováni). Hotel nabízí buď službu all inclusive nebo polopenzi (v hlavní sezóně možné pouze all inclusive). Hostům je k... Celý popis

Termíny a ceny

26.09. - 03.10.2020 sobota - sobota
all inclusive vlastní
Sleva 3% 6 370 Kč 6 179 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • 7x ubytování
 • 7x plná penze - švédský stůl (snídaně 7:00-9:30, oběd 12:30-14:00, večeře 18:45-20:30)
 • nápoje u obědů a večeří : točené domácí víno červené a bílé, točené pivo, voda, ovocné šťávy
 • na all inclusive baru na terase od 11:00 do 21:30 hodin: koláče, káva, nealkoholické nápoje z automatu, pivo, bílé a červené víno, domácí alkoholické nápoje (min. 4 druhy - rakija, pelinkovac, slivovice, brandy nebo vodka), nealkoholické nápoje, voda a pivo také na all inclusive baru u bazénu od 10:00 do 19:00 hodin
 • využívání vnitřního a venkovního bazénu
 • 120 min. sauny (při pobytu na 7 a více dní)
 • tenis - 60 min.(při pobytu na 7 a více dní)
 • animační program pro děti i dospělé (od 20.6. do 31.8.)
 • živá hudba 5x týdně (od 1.7 do 20.9.)
 • každodenní úklid pokoje
 • výměna ručníků
 • závěrečný úklid
 • WI-FI

Cena nezahrnuje

 • doprava
 • cestovní pojištění
 • pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK - platí se na místě v recepci - dospělá osoba cca 1,40 EUR/den, děti 12-18 let cca 0,70 EUR/den, děti do 12 let taxu neplatí
 • parkovné - 3 EUR/auto/den - platí se na místě v recepci
 • dětská postýlka (na vyžádání) - cca 5 EUR/den - platí se na místě v recepci

Popis zájezdu

Karlobag - Zagreb hotel ***

Hotel Zagreb se nachází v městečku Karlobag, na úpatí pohoří Velebit, přímo u moře, obklopen zelení. Od centra města je vzdálen 300 m. Hotel se skládá z hlavní budovy a z depandance nazvané villa Pinia; celkem je zde 104 pokojů, které jsou dvoulůžkové s možností jedné až dvou přistýlek, všechny pokoje jsou klimatizované, s vlastním sociálním zařízením, SAT/TV, telefonem, minibarem, s balkonem směrem na moře a ostrov Pag nebo bez balkonu. Nově nabízíme také pokoje typu SUITE – 44m - 2 spojené pokoje - ložnice s manželskou postelí a obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, veliká koupelna + další WC, balkon, jeden vchod. Pokoje s balkonem jsou pouze v hlavní budově, pokoje bez balkonu se nacházejí v hlavní budově i ve ville Pinia (u pokojů bez balkonu nelze předem zaručit, v které budově budou klienti ubytováni).

Hotel nabízí buď službu all inclusive nebo polopenzi (v hlavní sezóně možné pouze all inclusive). Hostům je k dispozici recepce, restaurace, kavárna, bar s terasou, wellness centrum (sauna, vířivky, masáže), konferenční místnost, vnitřní bazén se sladkou vodou a venkovní bazén. Ke sportovnímu vyžití slouží víceúčelové hřiště na míčové hry, minigolf, stolní tenis, tenisový kurt. Hotel pořádá večery s živou hudbou a také organizuje výlety. Pláž je převážně betonová a kamenitá, 300 m dlouhá, vzdálená 50 m od hotelu; krásná oblázková pláž Tatinja se nachází 300 m od hotelu, zde je i bar, pizzerie, parkoviště.

Poloha: do 100 m od moře

Vybavení: bazén venkovní, wellness centrum, aperitiv bar, bazén vnitřní sladká voda, kavárna, večerní hudba.

Sport a zábava: tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, animace pro děti, animace pro dospělé, hřiště pro míčové hry, posilovna.

DÍTĚ DO 12 LET NA PŘISTÝLCE V POKOJI SE 2 DOSP. OS. - ZDARMA!

V případě obsazení 3. i 4. lůžka dětmi do 12ti let je cena následující: jedno dítě je zdarma, 2. dítě platí cenu na 4. lůžku jako dítě 2-16 let (zdarma může být pouze jedno dítě).

V případě obsazení 1/2+1 pokoje 1 dosp. osobou a 2 dětmi do 12 let má jedno dítě slevu 50% ze základní ceny a druhé dítě 30% ze základní ceny (jedno dítě je na řádném lůžku, druhé na přistýlce).

Cena při obsazení dvoulůžkového pokoje pouze 1 osobou (single use) - je na vyžádání.

Domácí zvířata - nejsou povolena.


SLEVA 20% (LAST MINUTE OFFER 2020)

Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Jachty v okolí