Krk - Tamaris depandance *** - polopenze ***

Depandance Tamaris hotelu Dražica se nachází cca 800 m od historického centra města Krk, kde je dostatek restaurací, kaváren, obchodů se suvenýry. Depandance Tamaris je umístěná v blízkosti moře a patří k nejžádanějším objektům hotelového střediska Dražica na ostrově Krk.
Pokoje v depandanci jsou jednolůžkové, dvoulůžkové s možností přistýlky pro dítě do 12 let a pokoje Suite. Každý pokoj má SAT/TV, telefon, trezor, minibar, WI-FI, koupelnu s vysoušečem vlasů, klimatizaci. Pokoje jsou bez balkonu do parku nebo na mořskou stranu. Pokoje Suite mají dvoulůžkovou ložnici, denní místnosti s rozkládacím gaučem, balkon na mořskou stranu.
Hosté se stravují a využívají všech služeb v hotelu Dražica, kde je jim k dispozici recepce, hotelová restaurace, restaurace á la carte, aperitiv bar, TV místnost, internetový koutek u lobby baru, noční bar, novinový stánek, prodejna plážových potřeb, suvenýrů, masážní salón, fitness.
Hotel má velkou sluneční terasu s koktejl barem, venkovní bazén, dětský bazén, bazén s tobogány, všechny bazény jsou se sladkou vodou. Slunečníky a lehátka u bazénu jsou za poplatek. Na sluneční terase se konají hudební a zábavné večery. Pro děti i dospělé je v letních měsících zajištěna celodenní animace. Ke sportovnímu vyžití slouží 2 tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, víceúčelové hřiště, půjčovna jízdních kol, vodní sporty a další.
Pláž skalnatá, oblázková a betonová je vzdálena cca 100 m od hotelu. Hlavní koupaliště je vzdálené cca 1km od městečka a nabízí písečnou pláž s pozvolným přístupem do moře.

Poloha: do 100 m od moře

Vybavení: prodejna se suvenýry, směnárna, aperitiv bar, restaurace a lá carte, internetový kout.

Sport a zábava: tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, fitness studio.

Dítě do 12 let na přistýlce se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

Dítě do 12 let na přistýlce (3.,4.lůžko) se 2 dospělými osobami v rodinném pokoji Suite - ZDARMA !!!


Domácí zvířata nejsou povolena.

V termínech 19.5.- 23.6. a 15.9. - 29.9.2018 neomezeně nápoje k večeři (ovocná šťáva, víno, pivo).

Možnost příplatku oběda s 1 nápojem.

AKC - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 v termínech 2.6.-30.6. a 8.9.-22.9.2018 !!! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.1.2018 SLEVA 10% Z CENY UBYTOVÁNÍ !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.
  • ubytování: depandanceubytování: depandance
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: autokaremdoprava: autokarem
    • Pobytové zájezdy
    • Lázně a wellness pobyty