Krk - Tamaris depandance ***

Depandance Tamaris hotelu Dražica se nachází cca 800 m od historického centra města Krk, kde jsou restaurace, kavárny, obchody se suvenýry.

Depandance Tamaris je umístěná v blízkosti moře a patří k nejžádanějším objektům hotelového střediska Dražica na ostrově Krk. Pokoje v depandanci jsou jednolůžkové, dvoulůžkové s možností přistýlky pro dítě do 12 let a pokoje Suite. Pokoje mají SAT/TV, telefon, trezor, minibar, WI-FI, koupelnu s vysoušečem vlasů, klimatizaci. Pokoje jsou bez balkonu do parku nebo na mořskou stranu. Pokoje Suite mají dvoulůžkovou ložnici, denní místnosti s rozkládacím gaučem, balkon na mořskou stranu.

Hosté se stravují a využívají všech služeb v hotelu Dražica, kde je jim k dispozici recepce, hotelová restaurace, restaurace á la carte, aperitiv bar, TV místnost, internetový koutek u lobby baru, noční bar, prodejna plážových potřeba suvenýrů, masážní salón, fitness, parkoviště (za poplatek). Hotel má velkou sluneční terasu s koktejl barem, venkovní bazén, dětský bazén, bazén s tobogány, všechny bazény jsou se sladkou vodou. Slunečníky a lehátka u bazénu jsou za poplatek. Na sluneční terase se konají hudební a zábavné večery. Pro děti i dospělé je v letních měsících zajištěna celodenní animace. Ke sportovnímu vyžití slouží 2 tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, víceúčelové hřiště, půjčovna jízdních kol, vodní sporty a další.

Pláž skalnatá, oblázková a betonová je vzdálena cca 100 m od hotelu. Hlavní koupaliště je vzdálené cca 1 km od městečka a nabízí písečnou pláž s pozvolným přístupem do moře.

Poloha: do 100 m od moře

Vybavení: prodejna se suvenýry, směnárna, WI-FI k dispozici dle popisu, bazén venkovní sladká voda , aperitiv bar, bazén dětský venkovní sladká voda , restaurace a lá carte, terasa, tobogán, lobby-aperitiv bar, vinárna, večerní hudba, restaurace.

Sport a zábava: tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, fitness studio.

Dítě do 12 let na přistýlce (3., 4. lůžko) se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!

SLEVA 15 % uvedená cena je již vypočtena se slevou 15 % v termínu 12.9.- 19.9.2020 Slevy se nesčítají.

MIMOŘÁDNÁ SLEVA 25% v termínech 18.7.-1.8.2020 (AKCIJA 3/ 2020). SLEVA JE PLATNÁ OD 13.7.2020. Slevy se nesčítají.

MIMOŘÁDNÁ SLEVA 15% v termínech 1.8.-12.9.2020 SPECIAL (SPECIAL ALLOTMENT OFFER 4/2020). SLEVA JE PLATNÁ OD 20.7.2020. Slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Domácí zvířata nejsou povolena.
  • ubytování: depandanceubytování: depandance
    strava: polopenze s nápojistrava: polopenze s nápoji
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Pobytové zájezdy
    • Pobyty u moře