Kučište/Perna (Pelješac) - Perna kemp mobil home (AKI) ***

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: mobilhome Doprava: autokarem Strava: vlastní

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Kučište/Perna (Pelješac) - Perna kemp mobil home (AKI) ***

Perna kemp mobil home (AKI)

UPOZORNĚNÍ! Ve dvou týdnech se konají na nás nezávislé akce a to:

03.09. - 10.09. 2022 Salsa event

10.09. - 17.09.2022 Sound project event

Účastníci těchto akcí budou ubytováni blízko barů a restaurací, nezúčastnění hosté ve vzdálenější části, ale i tak se dá předpokládat velký ruch a hluk. V případě, že chcete zakoupit pobyt v těchto termínech, je potřeba s tím počítat. 

Kemp Perna se nachází na poloostrově Pelješac, 4 km od centra města Orebić a nabízí výhled na ostrov Korčula. Kemp má rozlohu 6 ha, je bohatý na středomořskou vegetaci a má 600 metrů dlouhou oblázkovou pláž, která díky menší hloubce je zvláště vhodná pro děti. Mobilní domy se nacházejí v blízkosti pláže ve stínu borovic. V areálu kempu je recepce, směnárna, restaurace, obchod, kavárna, dětské hřiště, parkoviště. WI-FI je zdarma, informace obdrží klient na recepci. Ke sportovnímu vyžití slouží stolní tenis, hřiště pro plážový volejbal, hřiště pro míčové hry (fotbal, basketbal), půjčovna jízdních kol a na pláži nabídka místních vodních sportů. Jsou zde vynikající podmínky pro plachtění a windsurfing.

Nabízíme zde ubytování v mobilních chatách pro 4-6 osob

1/4+1 MH ANYA má 24 m2, 2 ložnice (1x s manželskou postelí, 1x s oddělenými lůžky), denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a gaučem pro 1 osobu, SAT TV, koupelnu, klimatizaci, terasu se zahradním nábytkem, parkovací místo pro 1 auto

1/4+2 MH BIANCA má 32 m2, 2 ložnice (1x s manželskou postelí, 1x s oddělenými lůžky), denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT TV, 2 koupelny, klimatizaci, terasu se zahradním nábytkem, parkovací místo pro 1 auto

Mobilní chaty se nacházejí do 200 m od pláže. Pláž je přírodní oblázková s pozvolným přístupem do moře, dlouhá cca 600 m. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek.

Poloha: do 200 m od moře

Vybavení: směnárna, restaurace a lá carte, dětské hřiště, market, café bar.

Sport a zábava: stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol.

AKC - Uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 v termínech do 18.6. a od 27.8.2022 !!! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 1.2.2022 SLEVA 15 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 1.4.2022 SLEVA 10 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Destinace: Kučiště je malebné a příjemné místo na Pelješacké rivieře, ležící cca 5 km na západ od Orebiče. Kučište je pod úpatím hory sv. Ilija (961 m) a je větší část dne na přímém slunci. Kučište disponuje cca 300 lůžky v soukromých apartmánech. Na východě od nejbližší vesničky Zamošče je turistické středisko Perna, kde se nachází hotelový komplex Komodor (950 lůžek v hotelu a bungalovech).