Petrčane - Hotel Pinija ****

Hotel obklopený piniovým lesem. Ideální výchozí bod pro vaše výlety na kolech.

Poloha: klidná, v piniovém háji na malém poloostrově. Restaurace a bary cca 100 m. Centrum obce cca 400 m. Obchody cca 12 km.

Pláž: skalnatá pláž cca 50 m, oblázková pláž cca 200 m. Lehátka na pláži za poplatek (cca 4 €/den).

Vybavení: 300 pokojů. Přijímací hala s recepcí a posezením, společenská místnost, obchod se suvenýry, minimarket, restaurace, bary, úschovna kol, výtah. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén, bar u bazénu a terasa. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky za poplatek (cca 2 €/den).

Sport a zábava: Sport/aktivity : zdarma: plážový volejbal, fitness. Cyklistické výlety do okolí s animačním týmem (17.6.-2.9.). Za poplatek: minigolf, 3 antukové tenisové kurty (cca 6 €/hod.), půjčení kol a stolní tenis. Možnost zapůjčení nářadí na drobné opravy jízdních kol.

Internet : WiFi v celém hotelu zdarma.

Wellness tip : zdarma: krytý bazén (cca 25 x 23 m, otevřen 15.5.-15.9.). Za poplatek: spa zona: vířivka, finská sauna, turecká sauna, kosmetický salon, solná jeskyně, masáže a kosmetické procedury.

Pro děti : dětské hřiště, samostatný dětský bazén, dětský animační program (17.6.-2.9). Děti do 12 let obdrží voucher na minigolf. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

parkování: parkoviště zdarma;
domácí zvíře: ne;
lázeňská taxa: cca 1 €/den/os., platba na místě;
příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci, 3.6.-16.6. a 26.8.-8.9. denně/3 noci, 17.6.-25.8. denně/ 5 nocí;
platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.
  • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Pobytové zájezdy