Plitvická jezera s degustací vína v Ptuj

Ubytování: různé Doprava: autokarem Strava: snídaně
3 termíny od 3. července 2021

Cena zájezdu

od 2 990 Kč 3 990 Kč


Poznávací zájezd na Plitvická jezera v kombinaci s degustací lahodného vína vám přináší možnost vychutnat si dary přírody se zapojením všech smyslů. Na zpáteční cestě si totiž ještě uděláme malou zastávku ve vinařské oblasti, kde je možné se "osvěžit" lahodným slovinským vínem přímo od výrobce! Program: 1.den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách. 2.den: příjezd na Plitvická jezera kolem osmé hodiny ranní. Ranní přestávka na snídani a hygienu. Průvodce zajistí vstup a vydá se s klienty na prohlídku. Klienti se mohou pohybovat individuálně. Je možné si vybrat trasy různé délky. Prohlídku je možné kombinovat s plavbou na lodi, část je také možné absolvovat vláčkem po silnici. Obě aktivity musí být nahlášeny do CK předem, jelikož je třeba je zajistit. Odjezd do Zahřebu na ubytování. 3.den: Prohlídka Zahřebu v dopoledních hodinách. Následuje polední volno na oběd. Po 13:00 odjezd do Ptuj. Město i jeho okolí nabízí různé památky, včetně... Celý popis

Plitvická jezera s degustací vína v Ptuj

Termíny a ceny

červenec 2021

03.07. - 05.07.2021 sobota - pondělí
snídaně autokarem (Praha)
Sleva 25% 3 990 Kč 2 990 Kč
cena za 3 dny (2 noci)

srpen 2021

13.08. - 15.08.2021 pátek - neděle
snídaně autokarem (Praha)
Sleva 25% 3 990 Kč 2 990 Kč
cena za 3 dny (2 noci)

září 2021

25.09. - 27.09.2021 sobota - pondělí
snídaně autokarem (Praha)
Sleva 25% 3 990 Kč 2 990 Kč
cena za 3 dny (2 noci)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • Autobusovou přepravu
  • 1 x ubytování se snídaní
  • 1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě
  • Služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • Vstupy do objektů
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj
  • Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den
  • Cestovní a úrazové pojištění během pobytu) s (pojištěním storna 30,- Kč / den

Popis zájezdu

Plitvická jezera s degustací vína v Ptuj

Poznávací zájezd na Plitvická jezera v kombinaci s degustací lahodného vína vám přináší možnost vychutnat si dary přírody se zapojením všech smyslů. Na zpáteční cestě si totiž ještě uděláme malou zastávku ve vinařské oblasti, kde je možné se "osvěžit" lahodným slovinským vínem přímo od výrobce!

Program: 1.den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách.

2.den: příjezd na Plitvická jezera kolem osmé hodiny ranní. Ranní přestávka na snídani a hygienu. Průvodce zajistí vstup a vydá se s klienty na prohlídku. Klienti se mohou pohybovat individuálně. Je možné si vybrat trasy různé délky. Prohlídku je možné kombinovat s plavbou na lodi, část je také možné absolvovat vláčkem po silnici. Obě aktivity musí být nahlášeny do CK předem, jelikož je třeba je zajistit. Odjezd do Zahřebu na ubytování.

3.den: Prohlídka Zahřebu v dopoledních hodinách. Následuje polední volno na oběd. Po 13:00 odjezd do Ptuj. Město i jeho okolí nabízí různé památky, včetně zajímavých svatyní. Nedaleko centra je vodní Park Terme s několika bazény a tobogány. Dále se přesuneme do vinařství Ptujska klet s degustací místních vín. Odjezd do ČR ve večerních hodinách.

Doprava: autokarem

Nástup / Výstup: PRAHA – 22:00 PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
JIHLAVA – 23:30 TŘÍDA LEGIONÁŘŮ/PARKOVIŠTĚ ZA BILLOU
BRNO – 00:45 UL. ROOSVELTOVA U JANÁČKOVA DIVADLA
MIKULOV – 01:45 ČERPACÍ STANICE SHELL, U HOTELU MARCINČÁK

ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ

Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.