Pula - Pula hotel ***

Hotel Pula leží cca 3 km od historického centra Puly, v části nazvané Stoja, obklopen piniovým hájem. Hotel je plně klimatizovaný a skládá se ze tří křídel, má výtah od recepce (hlavní vchod) do 4. patra, nejezdí do poschodí s restaurací a barem (7 schodů od výtahu), do suterénu a do zvýšeného přízemí.

Pokoje v hotelu jsou dvoulůžkové s možností přistýlky (rozkládací křeslo 80x200 cm), jednolůžkové a pokoje typu suite. Všechny pokoje mají SAT/TV, telefon, trezor, klimatizaci, bezplatné WI-FI připojení k internet, vysoušeč vlasů; balkon mají jen některé pokoje (viz ceníková tabulka), ostatní mají francouzské okno. Hotel nerozlišuje pokoje na mořskou stranu a do parku.

Hostům je k dispozici recepce, směnárna, restaurace, aperitiv bar s terasou, wellness centrum (sauna, fitness, masáže), kadeřnictví, půjčovna jízdních kol a venkovní bazén se sladkou vodou a terasou na slunění (lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma – limitovaný počet).

Asi 200 m pod hotelem z mírného svahu je hotelová pláž, která je převážně kamenitá s upravenými plochami na slunění (terasy), část pláže je oblázková s pozvolným vstupem do moře. Podél pláže vede pobřežní promenáda, kterou se lze dostat do velmi živého střediska Punta Verudela (cca 1,5 km). Ke sportovnímu vyžití slouží hřiště na plážový volejbal; 12 tenisových dvorců, 2 fotbalová hřiště a víceúčelové sportovní centrum jenž se nachází cca 2 km od hotelu. Hotel pořádá 2 x týdně večery s živou hudbou. Cca 400 m od hotelu je autobusová zastávka, odkud jezdí autobus do centra Puly, kde klienti naleznou širokou nabídku historie, kultury a zábavy.

Poloha: do 200 m od moře

Vybavení: bazén venkovní, wellness centrum, aperitiv bar, diskotéka.

Sport a zábava: tenisové dvorce, hřiště pro míčové hry, sportovní centrum.

Dítě do 4 let na přistýlce se 2 dospělými osobami v pokoji 1/2 B a 1/2 - ZDARMA !!!

Pokoj 1/2+2 Suite se skládá ze dvou propojených pokojů - v jednom je manželská pokoj, ve druhém rozkládací gauč vhodný pro dvě děti do 12 let, má jednu koupelnu a dva balkony. První i druhé dítě do 4 let se 2 dosp. os. - ZDARMA.

Pokoj 2/2+2 Suite se skládá ze dvou dvoulůžkových ložnic a denní místnosti s rozkládacím gaučem vhodným pro dvě děti do 12 let, má jednu koupelnu a dva balkony. První i druhé dítě do 4 let se 4 dosp. os. - ZDARMA.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 1.3.2020 POSKYTUJEME SLEVU 10% Z CENY UBYTOVÁNÍ !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.
  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: polopenze s nápojistrava: polopenze s nápoji
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Pobytové zájezdy
    • Pobyty u moře