Rabac - Hotel Hedera ***

Velký bazénový komplex vhodný pro děti i dospělé. Rozsáhlá nabídka sportovních a zábavních aktivit.

Poloha: terasovité hotely v hezké zátoce. Živá atmosféra. Rabac s obchody, restauracemi a kavárnami cca 800 m. K areálu patří také kemp s mobilními domy Oliva.

Pláž: oblázková pláž s vodní skluzavkou (za poplatek) a pozvolným vstupem do moře cca 300 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (lehátko cca 4 €/den a slunečník cca 4 €/den). Plážový bar.

Vybavení: areál tvořen 3 budovami celkem s 242 pokoji. A-la-carte restaurace, bar, výtahy, recepce, kiosek. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén. Grill restaurace u bazénu. Lehátka u bazénu zdarma. Slunečníky za poplatek (cca 2 €/den).

Sport a zábava: Sport/aktivity : zdarma: fitness. Sportovní animační program 20.5.-8.9. Denně večer živá hudba též v tomto termínu. Za poplatek: minigolf, tenisové kurty, stolní tenis, basketbal a potápění.

Internet : WiFi v celém areálu zdarma.

Wellness tip : zdarma: sauna (v hotelu Mimosa). Za poplatek: na vyžádání různé procedury jako masáže, bylinkové masáže, 2 kryté bazény, z toho jeden s mořskou vodou (červenec a srpen uzavřený), 4 venkovní bazény. Beauty centrum.

Pro děti : miniklub (6-12 let, 20.5.-8.9., denně 1 malý nápoj a svačina zdarma), dětské hřiště, samostatný dětský bazén, minidisco, dětské židličky. Dětská postýlka na vyžádání a za poplatek cca 5 €/den.

parkování: zdarma;
domácí zvíře: ne;
příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 22.7.-1.9. denně/5 nocí; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.
  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Pobytové zájezdy