Suha Punta - Eva Sunny hotel **

Hotel je součástí turistického střediska Suha Punta a nachází se pět kilometrů od města Rab na zalesněném pahorku nad překrásnými plážemi v klidném prostředí. Hotel má centrální vytápění, výtah.

Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, jednoduše zařízené, s balkonem, SAT/TV nebo rodinné čtyřlůžkové pokoje se skladbou 1/2+2 (dvoulůžko + rozkládací gauč nebo palanda), vybavení stejné jako u dvoulůžkových pokojů.  V hotelu jsou také 4 pokoje typu Superior Family Suite – 2 propojené dvoulůžkové ložnice (4 řádná lůžka, průchod mezi pokoji nelze uzavřit).

Pláže jsou přírodní kamenité, skalnaté s betonovými plochami na slunění vzdálené cca 100 m, u hotelu Carolina je částečně oblázková pláž. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, TV sál, obchod s novinami a suvenýry, směnárna, trezor na recepci; WI-FI internet na recepci zdarma. Na terase hotelu Carolina nebo ve středisku Suha Punta se pořádají taneční a zábavné večery. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, hřiště na volejbal, pěší a cyklistické stezky. 

*********  OPATŘENÍ COVID-19 **************

Pokojské nevstupují denně do pokojů pro provedení úklidu, pouze na předchozí objednávku úklidu na recepci (nutno nahlásit minimálně 1 den předem). Jednou za 4 dny pobytu je úklid bezplatný (zahrnuje také výměnu ručníků, ložního prádla a doplňování hygienických potřeb), úklid navíc je účtován 20 EUR za pokoj.

Poloha: do 200 m od moře

Vybavení: prodejna se suvenýry, aperitiv bar, televizní místnost.

Sport a zábava: kuželky, tenisové dvorce, stolní tenis, hřiště na volejbal, minigolf, animace pro děti, animace pro dospělé, půjčovna jízdních kol.

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO A STRAVU - ZDARMA !!!

V případě obsazení 1/2+1 pokoje 1 dospělou osobou a 2 dětmi do 12 let platí dítě na řádném lůžku plnou cenu a dítě na přistýlce je zdarma - na řádném lůžku nemá dítě žádnou slevu !

Čtyřlůžkové (rodinné) pokoje mají dvoulůžko a rozkládací gauč nebo palandu v jedné místnosti (max. možná obsazenost je 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let) - ZDARMA JSOU OBĚ DĚTI !

Pokoje Superior Family Suite se skládají ze 2 propojených pokojů, v každém jsou 2 lůžka, mohou být obsazeny 2 dospělými osobami, které platí plnou cenu a 1-2 dětmi nebo dospělými osobami, které jsou ZDARMA.


Neomezené nápoje k večeři !!!!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 15.3.2020 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% !!!

MIMOŘÁDNÁ SLEVA -10% Z UBYTOVÁNÍ PŘI ZAKOUPENÍ OD 2.3. DO 16.3. PLATÍ V TERMÍNECH 30.5.-4.7. A 18.7.-15.8.(SPECIAL OFFER PP-10-2020) - SČÍTÁ SE SE SLEVOU ČASOVOU!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.
  • ubytování: hotel **ubytování: hotel **
    strava: polopenze s nápojistrava: polopenze s nápoji
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Pobytové zájezdy
    • Pobyty u moře