Ledový hrad LumiLinna

14ZI17

Ve Finsku, u severního pobřeží Botnického zálivu, se v centru města Kemi tyčí ledový hrad LumiLinna. Za mohutnými hradbami si mohou dospělí i děti vychutnat nezapomenutelnou atmosféru tohoto místa a odnést si spoustu zážitků. Nádherná souhra barev, tvarů a umělecké práce lahodí oku i duši.

Uvnitř hradu se nachází výjimečný ledový hotel. Zde máte jedinečnou možnost vychutnat si kouzlo pravého polárního světa. Průměrná teplota v hotelu je -5º C, vám však bude příjemné teplo uvnitř kvalitních spacích pytlů. Tyto spací pytle jsou speciálně vytvořeny pro nejnáročnější podmínky polárních expedic. V hotelu jsou především dvoulůžkové pokoje, ale je zde také několik pětilůžkových pokojů a jedno novomanželské apartmá.

KOUSEK OD SNĚHOVÉHO HOTELU KOTVÍ SLAVNÝ LEDOBOREC SAMPO. NA VYŽÁDÁNÍ ZAJISTÍME PLAVBU LEDOBORCEM PO ZAMRZLÉM BOTNICKÉM ZÁLIVU - JEDINEČNÝ ZÁŽITEK! LIMITOVANÝ POČET MÍST.

Na vyžádání zajistíme letenky do Tornio, nocleh v "teplém" hotelu v Kemi a další zimní aktivity (husky safari, sobí farma, sněžné skútry atd.)
  • ubytování: hotelubytování: hotel
    strava: snídaněstrava: snídaně
    doprava: doprava:
    • Pobytové zájezdy