Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy)

Ubytování: hotel *** Doprava: letecky Strava: snídaně
1 termín od 6. srpna 2021

Cena zájezdu

od 16 990 Kč 18 490 Kč


Zažít Paříž jako pravá Pařížanka… ve skupince stejně naladěných žen. Jste připravené, dámy? Dopřejete si představení v nejslavnějším kabaretu Francie i atmosféru ve Versailles. Dáte si piknik na lodi, odhalíte tajemství výroby parfémů i mistrovská díla ukrytá v muzeích. Stylově nakoupíte na pařížských bulvárech a ochutnáte francouzské delikatesy. Zapomeňte na shon a stereotyp, myslete víc na sebe a vyrazte na pravou dámskou jízdu do Paříže! Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla. V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně. Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak. Vstupné: Tyto vstupenky do vybraných památek a případné... Celý popis

Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy)

Termíny a ceny

06.08. - 09.08.2021 pátek - pondělí
snídaně letecky
Sleva 8% 18 490 Kč 16 990 Kč
cena za 4 dny

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • letenka Praha – Paříž – Praha se všemi poplatky
 • kabinové zavazadlo dle podmínek pro přepravu zavazadel (viz níže)
 • doprava letiště – hotel – letiště
 • 3x ubytování v Paříži
 • 3x snídaně
 • skvělá průvodkyně po celou dobu programu (mimo případného individuálního volna)
 • tištěný průvodce městem zdarma

Cena nezahrnuje

 • odbavované zavazadlo dle podmínek pro přepravu zavazadel (viz níže)
 • doprava v rámci programu zájezdu (cca 30 EUR MHD Paříž + vlak Versailles)
 • cestovní pojištění léčebných výloh
 • vstupné do památek
 • doporučené kapesné: cca 150–200 EUR vč. dopravy
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 700 Kč

Popis zájezdu

Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy)

Zažít Paříž jako pravá Pařížanka… ve skupince stejně naladěných žen. Jste připravené, dámy? Dopřejete si představení v nejslavnějším kabaretu Francie i atmosféru ve Versailles. Dáte si piknik na lodi, odhalíte tajemství výroby parfémů i mistrovská díla ukrytá v muzeích. Stylově nakoupíte na pařížských bulvárech a ochutnáte francouzské delikatesy. Zapomeňte na shon a stereotyp, myslete víc na sebe a vyrazte na pravou dámskou jízdu do Paříže!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Vstupné: Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

Moulin Rouge

Dospělý 3690.00 Kč

Louvre

Dospělý 640.00 Kč

Cestovní pojištění: EASY (35 Kč / den / osoba)
UNIVERSAL + STORNO (98 Kč / den / osoba)
Srovnání pojištění

Stravování: snídaně

snídaně v hotelu jsou podávány formou bufetu
během dne bude možné zakoupit jídlo na místech s možností občerstvení
poblíž hotelu je možnost individuálního stravování v místních restauracích

Ubytování: hotel ***

příjemný hotel poblíž centra Paříže
ubytování je v menších pokojích s vlastním soc. zařízením, Wi-Fi, TV

Program zájezdu

1. den: První den si vychutnáme atmosféru pařížského umění. Projdeme se uličkami Montmartru. Nakoukneme do života místních umělců, užijeme si příjemné kavárničky, ochutnáme zdejší speciality. A večer nás čeká fantastické představení v kabaretu Moulin Rouge. V závislosti na letových řádech odlet z Prahy, přílet do Paříže. Po krátké pauze na hotelu se vydáme do samotného uměleckého centra Paříže. Romantické kulisy uliček Montmartru doplní místní umělci, malé kavárničky i typická bistra. Projdeme se až k samotné bazilice Sacré Coeur, od které se nám naskytne první z překrásných pohledů na město.  Dáme si společně skleničku, ochutnáme některou z vybraných specialit a připravíme se na jedinečný zážitek, který nás hned první večer čeká. Společně se totiž vydáme na jedinečné a legendární představení do nejslavnějšího francouzského kabaretu Moulin Rouge. Ke vstupu musíme být hezky oblečeny, tak se vyfikneme a společně si užijeme nezapomenutelný večer.
2. den: Čeká nás den ve znamení ikon města, gastronomických zážitků i nákupů. Poznáme místo spojené s princeznou Dianou. Objevíme tajemství parfémů Fragonard. Dopřejeme si plavbu lodí s piknikem i typickou francouzskou večeři. Po snídani nás čeká ikona města, železná dáma Eiffelova věž. Ranní pohled na Eiffelovku z Martových polí později vystřídá neuvěřitelný výhled na celou francouzskou metropoli z vyhlídky ve 3. patře věže. Od Eiffelovy věže se přesuneme k nedalekému pomníku u mostu Alma. Stojí tam replika pochodně americké Sochy svobody, tzv. Plamen svobody . Pochodeň je zároveň považována i za neoficiální pomník princezny Diany , neboť pod pomníkem se nachází tunel, kde v roce 1997 zemřela princezna Diana, její přítel Dodi a řidič Henri. Společně si poté nakoupíme typické francouzské delikatesy a uděláme si oběd formou pikniku . A kde nám bude chutnat lépe než na palubě lodi společnosti Bateaux-Mouches? Správně! Čeká nás přibližně hodinová plavba po Seině, během které uvidíme to nejkrásnější historické centrum z paluby lodi. Poplujeme kolem Louvru a katedrály Notre Dame, Eiffelovy věže a nebude chybět ani replika americké Sochy svobody. Odpoledne se společně vydáme poznávat slavné pařížské bulváry. Kolem impozantního kostela Madeleine se dostaneme až k budově opery Garnier a proslulému nákupnímu centru Galeries Lafayette. Naším cílem však bude muzeum parfémů Fragonard, kde si společně projdeme proces výroby parfémů, otestujeme své čichové buňky a nakoupíme skvělé dárky nejen pro sebe. Procházkou luxusní pařížskou čtvrtí dojdeme k nejkrásnější kryté Galerii Vivienne , kde na nás dýchne atmosféra francouzského šarmu minulých desetiletí. Kolem bývalého královského paláce Palais Royal  se vydáme k malému vítěznému oblouku u Louvru. Pokračovat budeme přes řeku až k ostrovu Cité, kde si na závěr dne vychutnáme typickou francouzskou tříchodovou večeři nedaleko katedrály Notre Dame.
3. den: Dopoledne strávíme ve Versailles. Kromě zámku a jeho zahrad vyrazíme prozkoumat samotné městečko a místní trhy. Na závěr dne nebude chybět ani nejkrásnější vyhlídka na Paříž. Po snídani vyrazíme za hranice města, příměstským vlakem se vydáme do královského Versailles. Čeká nás procházka malebným městem a především neuvěřitelné trhy, které se zde konají každou neděli .  Poté se přesuneme do zámeckého areálu a podle zájmu můžeme navštívit interiéry zámku , projít si zahrady , půjčit si loďky nebo se projít až k vesničce Marie Antoinetty a k oběma Trianonům . Rozsáhlé zámecké zahrady jsou dílem slavného architekta jménem André Le Nôtre a rozhodně by jejich poznávání zabralo celý den. Najdeme zde bezpočet antických soch, třicet čtyři vodních staveb a přesným středem zahrad vede impozantní dílo, tzv. Velký kanál. V letních měsících se navíc zdejší kašny promění v úchvatné umělecké dílo, když za doprovodu vážné hudby a barevných světel tančí voda do rytmu. Na večer se vrátíme do Paříže a závěr dne si vychutnáme ve čtvrti Montparnasse. Ochutnáme další z typických francouzských pochutin a dáme si palačinku na sladko nebo tzv. galetu na slano. Nakonec vyjedeme výtahem na vyhlídku mrakodrapu Montparnasse . Říká se, že vyhlídka z mrakodrapu na Paříž je tou nejkrásnější, protože výhled nehyzdí právě onen mrakodrap.
4. den: Pokud nám to letový řád dovolí, ponoříme se do tajů pařížských muzeí. Těšit se můžete na Louvre nebo třeba muzeum Oranžérie či Orsay. A procházka po Champs-Élysées s výhledem z Vítězného oblouku bude dokonalou tečkou na závěr. V případě odpoledního odletu si užijeme poslední den ve znamení umění. Celé dopoledne tak strávíme v nejslavnějším muzeu na světě –   Louvre. Sbírky starověkého Egypta, Řecka, Říma či malby renesančních a barokních autorů (včetně obrazu Mona Lisy od Leonarda da Vinciho) mnohým vezmou dech i energii. V případě zájmu o návštěvu jiného z pařížských muzeí doporučujeme například muzeum Oranžérie , kde jsou vystavena rozsáhlá plátna se slavnými lekníny Moneta . V blízkosti obou muzeí se také nachází muzeum Orsay, kde objevíme jedny z nejkrásnějších děl impresionistických malířů , mezi které patří především Claude Monet, Paul Cézanne nebo Edgar Degas.  Kdo není na umění, může volno využít individuálně dle vlastních zájmů. Rozhodně doporučujeme zakončit návštěvu metropole procházkou po Champs Elysées a výhledem z Vítězného oblouku. V závislosti na čase odletu následuje přesun na letiště a odlet zpět do ČR .