Francie - Lourdy, Pyreneje, Atlantik

Lourdy, Pyreneje, Atlantik Ubytování: hotel Doprava: autokarem Strava: vlastní
1 termín od 27. dubna 2021

Cena zájezdu

od 9 190 Kč


Zájezd se seniorskou slevou !!! Celý popis

Francie - Lourdy, Pyreneje, Atlantik

Termíny a ceny

27.04. - 02.05.2021 úterý - neděle
vlastní autokarem (Praha)
9 190 Kč
cena za 6 dní

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • 3x ubytování v hotelu 2-3 lůžkové pokoje - doprava autokarem - služby průvodce - pojištění léčebných výloh a storna zájezdu

Cena nezahrnuje

  • 3x snídaně (příplatek: 450 Kč) - jednolůžkový pokoj (příplatek: 1500 Kč)

Popis zájezdu

Francie - Lourdy, Pyreneje, Atlantik

Zájezd se seniorskou slevou !!!

Stravování: vlastní

Vlastní.

Doprava: autokarem

Autokarem, v případě menšího počtu účastníků bude doprava uskutečněna klimatizovaným mikrobusem. Minimální počet osob nutný pro realizaci zájezdu = 7.

Ubytování: hotel

V hotelech.

Program zájezdu

1. den: Odjezd v 10:00 hod. z Prahy, parkoviště vlevo před hlavním vchodem do budovy nádraží ČD na Smíchově.
2. den: příjezd do Lourd. LOURDY - věhlasné poutní místo římskokatolických věřících s léčivou vodou - prohlídka, večer ubytování, nocleh.
3. den: BIARRITZ - kouzelné letovisko na pobřeží s písečnými plážemi i skalnatými útesy, vstupní brána do kraje Basků. SAN SEBASTIÁN - město filmových festivalů a nejkrásnějších pláží ve Španělsku, nocleh
4. den: Návštěva horského střediska GAVARNIE a výlet k nejznámějšímu ledovcovému karu Cirque de Gavarnie, z jehož strmé karové stěny pokryté v nejvyšší části ledovci spadá přes 20 vodopádů, z nichž nejvyšší překonává výšku 422 metrů. PAU - městečko s romantickým zámkem a promenádou s výhledy na panorama Pyrenejí, rodiště francouzského krále Jindřicha IV. a maršála Bernadotta, zakladatele nynější švédské královské dynastie. Nocleh.
5. den: Odjezd z Pyrenejí. Zastávka ve středověkém městečku CARCASSONNE s katedrálou a hradem ze 12. stol., z jehož hradeb uvidíte daleko do kraje. Přejezd na pobřeží u Narbonne, osmihodinová zastávka, koupání, relaxace. Noční přejezd do ČR.
6. den: Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.