To nejlepší z Paříže + VERSAILLES (letecky z Prahy)

Ubytování: hotel **+ Doprava: letecky Strava: snídaně
8 termínů od 7. dubna 2022

Cena zájezdu

od 15 990 Kč 17 990 Kč


Nezapomenutelný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Paříže, a navštívíte nejslavnější zámek ve Versailles. Paříž jako na dlani si vychutnáte z Eiffelovy věže a můžete si užít večerní plavbu po Seině. Vydejte se s námi nasát atmosféru francouzské historie, umění, gurmánských pochutin, módy i vůně parfémů a poznejte Paříž! Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla. V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně. Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak. Vstupné: Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je... Celý popis

To nejlepší z Paříže + VERSAILLES (letecky z Prahy)

Termíny a ceny

duben 2022

07.04. - 10.04.2022 čtvrtek - neděle
snídaně letecky
Sleva 11% 17 990 Kč 15 990 Kč
cena za 4 dny
15.04. - 18.04.2022 pátek - pondělí
snídaně letecky
Sleva 11% 17 990 Kč 15 990 Kč
cena za 4 dny

květen 2022

26.05. - 29.05.2022 čtvrtek - neděle
snídaně letecky
Sleva 11% 17 990 Kč 15 990 Kč
cena za 4 dny

červen 2022

15.06. - 18.06.2022 středa - sobota
snídaně letecky
Sleva 11% 17 990 Kč 15 990 Kč
cena za 4 dny

srpen 2022

18.08. - 21.08.2022 čtvrtek - neděle
snídaně letecky
Sleva 11% 17 990 Kč 15 990 Kč
cena za 4 dny

září 2022

29.09. - 02.10.2022 čtvrtek - neděle
snídaně letecky
Sleva 11% 17 990 Kč 15 990 Kč
cena za 4 dny

říjen 2022

06.10. - 09.10.2022 čtvrtek - neděle
snídaně letecky
Sleva 11% 17 990 Kč 15 990 Kč
cena za 4 dny
27.10. - 30.10.2022 čtvrtek - neděle
snídaně letecky
Sleva 11% 17 990 Kč 15 990 Kč
cena za 4 dny

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • letenka Praha - Paříž - Praha se všemi poplatky
 • kabinové zavazadlo dle podmínek pro přepravu zavazadel
 • transfer letiště - hotel - letiště
 • 3x ubytování v Paříži ve 3* hotelu
 • 3x snídaně
 • průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
 • tištěný průvodce městem zdarma

Cena nezahrnuje

 • odbavované zavazadlo za příplatek (viz níže)
 • MHD v Paříži (20 EUR) + vlak do Versailles (7,5 EUR)
 • cestovní pojištění léčebných výloh
 • vstupné do památek
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 700 Kč

Popis zájezdu

To nejlepší z Paříže + VERSAILLES (letecky z Prahy)

Nezapomenutelný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Paříže, a navštívíte nejslavnější zámek ve Versailles. Paříž jako na dlani si vychutnáte z Eiffelovy věže a můžete si užít večerní plavbu po Seině. Vydejte se s námi nasát atmosféru francouzské historie, umění, gurmánských pochutin, módy i vůně parfémů a poznejte Paříž!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Vstupné: Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

Moulin Rouge

Dospělý 3690.00 Kč

Cestovní pojištění: Srovnání pojištění

Stravování: snídaně

v hotelu jsou podávány kontinentální snídaně (bageta, croissant, máslo, marmeláda, čaj, káva)
během dne bude možné zakoupit jídlo na místech s možností občerstvení
poblíž hotelu je možnost individuálního stravování v místních restauracích

Ubytování: hotel **+

hotel v Paříži, poblíž metra (časový dojezd do centra Paříže cca 30 minut)
ubytování je v menších pokojích s vlastním soc. zařízením, Wi-Fi, TV

Program zájezdu

1. den: Dle letových řádů přílet do Paříže, možná procházka městem s průvodcem. Odlet z Prahy , po příletu do Paříže transfer autobusem do hotelu, ubytování . V závislosti na čase příletu bude následovat program s průvodcem. 
2. den: Celodenní poznávání to nejkrásnějšího z francouzské metropole, navštěva Eiffelovy věže, Invalidovny a katedrály Notre Dame a večerní plavba po Seině. Po snídani budeme pokračovat v prohlídce města. Den zahájíme návštěvou největší dominanty Paříže – Eiffelovy věže, z jejíhož vrcholu nás bude čekat nádherný výhled. Procházkou po Martových polích dojdeme k budovám Vojenské akademie a Invalidovny, tedy místům spojeným s osobností císaře Napoleona I. Po nejkrásnějším pařížském mostě Alexandra III. a nejznámějším pařížském bulváru Champs-Élysées se dostaneme až na náměstí Svornosti (Place de la Concorde), kde byla za francouzské revoluce umístěna obáváná gilotina.  V samém  historickém jádru Paříže  si prohlédneme fascinující gotický chrám Notre-Dame, proslavený románem Victora Huga "Zvoník u Matky Boží v Paříži", uvidíme středověký palác a vězení La Conciergerie  a klenot gotické architektury kapli Sainte-Chapelle, ukrytou v areálu dnešního Justičního paláce.  Večer si užijeme romantickou plavbu po Seině. Z paluby lodě se nabízí nevšední pohled na většinu pařížských památek včetně Eiffelovy věže. Návrat na hotel ve večerních hodinách s průvodcem nebo individuálně. 
3. den: Dnešní den bude věnován návštěvě městečka, zahrad i zámku ve Versailles, večer si užijeme malebný umělecký Montmartre. Po snídani se přesuneme do rozsáhlého zámeckého areálu Versailles   poblíž Paříže, který byl po několik století sídlem francouzksých králů a politickým centrem země. Vedle samotného zámku si vychutnáme hudební představení a hru fontán v zámecké zahradě a uvidíme místa, kam panovník utíkal před dvorem a starostmi (Malý Trianon, Velký Trianon a idylická vesnička Marie Antoinetty).  K večeru si užijeme uměleckou atmosféru čtvrti Montmartre s malebným náměstím malířů Place de Tertre. Bělostná bazilika Sacre-Coeur poskytuje nádherný výhled na Paříž i příjemné místo k odpočinku. Při procházce romantickými uličkami této čtvrti uvidíme i slavný kabaret Moulin Rouge. Návrat na hotel s průvodcem nebo individuálně.
4. den: Dle letových řádů možná prohlídka Latinské čtvrti, odlet zpět do ČR. Po snídani v hotelu přejedeme metrem do centra Paříže ke   kostelu Saint-Sulpice, známému tzv.   Pásem růže z knihy Šifra mistra Leonarda. Tím vstpupíme do Latinské čtvrti, která nás   okouzlí svou atmosférou i historickými budovami. Uvidíme zde mimo jiné slavnou univerzitu Sorbonnu a významnou dominantou této čtvrti je národní památník Pantheon s hrobkami slavných francouzských osobností (jsou zde pochováni např. Voltaire, Alexandre Dumas nebo Victor Hugo).  V závislosti na letovém řádu transfer na letiště,  odlet z Paříže do Prahy.