Bali - ostrov bohů - za velmi výhodnou cenu

Ubytování: hotel Doprava: letecky Strava: snídaně
žádný termín od 1. ledna 0001

Cena zájezdu

od 41 490 Kč


Ostrov Bali je v současné době nejvyhledávanější turistickou destinací Indonésie. Přestože je malý rozlohou, návštěvník zde najde vše, co potřebuje k aktivně strávené příjemné dovolené. Dlouhé písečné pláže s možností surfování, korálové útesy s množstvím pestrobarevných ryb nedaleko od břehu, malebná krajina s terasovitými políčky ve vnitrozemí, bezpočet exotických chrámů a svatyní, výborná kuchyně, atraktivní tradiční taneční vystoupení a hlavně příjemní hostitelé jsou hlavními lákadly Bali. Celý popis

Bali - ostrov bohů - za velmi výhodnou cenu

Termíny a ceny

03.11. - 17.11.2020 úterý - úterý
snídaně letecky (Praha)
41 490 Kč
cena za 15 dní (12 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • pojištění léčebných výloh a storna
 • zpáteční letenku vč. letištních tax a poplatků
 • místní dopravu v rámci programu (minibusy, taxi, bema)
 • lodní transfer
 • 12x ubytování v turistických guesthousech se snídaní
 • místní průvodce
 • vedoucí zájezdu

Cena nezahrnuje

 • další stravu
 • fakultativní programy
 • vstupné
 • bakšišné

Výlety

 • 1/1 pokoj - zde povinný při nedoobsazení (příplatek: 3800 Kč)
 • připojištění vyššího storna do 40.000 Kč (příplatek: 200 Kč)

Popis zájezdu

Bali - ostrov bohů - za velmi výhodnou cenu

Ostrov Bali je v současné době nejvyhledávanější turistickou destinací Indonésie. Přestože je malý rozlohou, návštěvník zde najde vše, co potřebuje k aktivně strávené příjemné dovolené. Dlouhé písečné pláže s možností surfování, korálové útesy s množstvím pestrobarevných ryb nedaleko od břehu, malebná krajina s terasovitými políčky ve vnitrozemí, bezpočet exotických chrámů a svatyní, výborná kuchyně, atraktivní tradiční taneční vystoupení a hlavně příjemní hostitelé jsou hlavními lákadly Bali.

Program zájezdu

1. den: Odlet na BALI .
2. den: ubytování poblíž světoznámé surfařské pláže a místního „městečka“ KUTA .
3. den: Celodenní relaxace v oblasti KUTA - LEGIAN , koupání, četné restaurace aj.
4. den: Návštěva jezerního chrámu ULUNDANU na BRATANSKÉM JEZEŘE, které zavlažuje svou vodou četná rýžová pole. BUAYNSKÉ JEZERO. Nádherný výhled na místní hory od jezera TAMBLINGAN. Z vesničky MUNDUK zažijeme takřka ptačí pohled na rýžová pole, plantáže kávy a hřebíčku. Termální prameny BANJAR s možností koupání a krátké relaxace v blízkosti buddhistického kláštera. Takřka věrné kopie chrámového komplexu BOROBUDUR na Jávě - BRAHMA ARAMA VIHARA. Odpoledne relaxace a oběd na pláži LOVINA s černým sopečným pískem. 35 m vysoký vodopád GIGIT. Podvečerní příjezd do podhorské umělecké vesničky UBUD .
5. den: Činná sopka MT. BATUR (1 717 m n. m.). Odpoledne návštěva pralesních chrámů GUNUNG KAWI s královskými hrobkami z 11. stol., ke kterému sejdeme po vice než 200 schodech okolo rýžových polí a vodních chrámů TIRTA EMPUL (UNESCO). Příjezd do UBUDU . Pěší výlet do OPIČÍHO LESA. Fakultativně lze tento den absolvovat brzký ranní výstup na sopku Batur s pozorováním východu slunce (cca 35 USD).
6. den: Celodenní výlet po nejznámějších balijských chrámech. Královský TAMAN AYUN z pol. 17. stol. (UNESCO), směrový BATUKARU (UNESCO) uprostřed lesů na úpatí hory Batukaru. Zemědělskou krajinou JATILUWIH (UNESCO) s četnými rýžovými poli a plantážemi kakaa, durianu, avokáda apod. dorazíme k moři, abychom navštívili jedinečný chrám z 16. stol TANAH LOT (UNESCO) postavený na skalnatém ostrohu v moři. Ubytování v oblasti SANUR .
7. den: Pobyt u moře. Pro zájemce odpolední nenáročná procházka k místnímu chrámu BELANGJONG.
8. den: Sídlo boha lásky SEPARAPURA s plovoucími pavilóny, netopýří jeskynní chrám GOA LAWAH, kaňon SUKAWATI (v případě příznivého počasí).
9. den: Pobyt u moře.
10. den: V tyto dny jsou možné fakultativní výlety např. na Lembocké souostroví se šnorchlováním, 3denní trekking na sopku Rinjani (3 770 m) na ostrově Lombok nebo zaletět na Jávu do Yogyakarty, odkud je to kousek na památky zapsané na seznamu UNESCO - Borobudur a Prambanan.
11. den: Pobyt u moře.
12. den: Pobyt u moře.
13. den: Po poledni odjezd do jižní části Bali . Koupání na jedné z pláží jižního poloostrova s nádherným pískem a útesy. Podvečerní návštěva chrámu ULUWATU (UNESCO), který je postavený na stometrových útesech nad Indickým oceánem.
14. den: Pobyt u moře, poslední nákupy. Odjezd na letiště.
15. den: Odlet z Indonésie zpět do ČR.