Baja Sardinia - RESIDENCE EA BIANCA

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: apartmán Doprava: vlastní Strava: vlastní

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Baja Sardinia - RESIDENCE EA BIANCA

Moderní apartmány obklopené zelení nabízí strávení příjemné odpočinkové dovolené v blízkosti živého městečka Baja Sardinia.

Poloha: Tato elegantní residence se nachází na severovýchodním pobřeží Sardinie, 4 km od městečka Baja Sardinia, mezi věhlasným Smaragdovým pobřežím a národním parkem La Maddalena. Lokalita Baja Sardinia je vyhlášena pro své kouzelné pláže, které kromě koupání přímo vybízejí k vodním sportům. Na své si přijdou i milovníci večerního života, okolí skýtá dostatek barů, restaurací i diskoték. Mondénní Porto Cervo leží 6 km od residence, cca 10 min jízdy.
Vzdálenost od letiště v Olbii 32 km (cca 40 min).

Pláž: Nejbližší pláž Cala dei Ginepri s hrubším pískem je vzdálená cca 1300 m.
Zdejší, často menší pláže tvoří rozličná zákoutí, obklopená zelenými jalovci a mořem vymodelovanými skalami. Z okolních pláží v lokalitě Baja Sardinia jmenujme např. Tre Monti, Cala Granu či Cala Battistoni.

Sport a zábava: Na pláži za poplatek různé plážové sporty.

Pro děti: Za poplatek a na vyžádání možnost rodinného balíčku, který obsahuje: postýlku, vaničku, ohřívač lahví, zapůjčení kočárku a dětské jídelní židličky.

Důležité: Check in mezi 17:00 a 20:00 h. Pozdní příjezd musí být hlášen předem. V případě pozdního příjezdu bez ohlášení bude účtován poplatek €50/ apartmán a zároveň není ubytování garantováno!
Check out mezi 9:00 - 10:00 h.

Stravování: vlastní

Vlastní.

4 km vzdálené městečka Baia Sardinia nabízí bohaté možnosti stravování v místních barech, restauracích, pizzeriích a dalších zařízeních. Jsou zde také rozmanité obchůdky a supermarkety.

Ubytování: apartmán

Vybavení: Residence se skládá ze 3 obytných bloků, uspořádaných do různých úrovní, díky nimž mají apartmány možnost různých výhledů. Řada apartmánů Trilo nabízí výhled na moře, ostatní apartmány mají výhled do zahrad, zelených kopců nebo na bazén.

Klienti mohou využívat služby recepce (09:00-13:00, 17:00-20:00 h), panoramatický bazén s relaxační zónou (možnost zapůjčení plážových osušek), nehlídané parkoviště, výtah spojující parkoviště s centrální budovou a bazénem, Wi-Fi v prostorách recepce a u bazénu.

Všechny prostorné a elegantně zařízené apartmány jsou vybaveny klimatizací, TV, troubou (většina apartmánů také myčkou), pračkou, žehličkou a žehlícím prknem, fénem a teráskou nebo balkonem s posezením. Každý apartmán má k dispozici 1 slunečník.

BILO 4 cca 50 m2: obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, koupelna. Výhled na moře je u těchto apartmánů na vyžádání a za příplatek.

TRILO 6 cca 65-70 m2: obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí a další ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo palandou a koupelna.

TRILO 6 S VÝHLEDEM NA MOŘE cca 65-70 m2: stejný jako Trilo 6. Navíc přímý nebo boční výhled na moře.