Basilicata - Basilicata - Zdravotní cvičení pro seniory 55 ****

Zdravotní cvičení pro seniory 55+ u moře. Pojeďte si s námi zacvičit. Fyzicky nenáročné aktivity Vám pomohou cítit se lépe. Budeme si užívat relaxu u moře a pod vedením zkušených cvičitelů protáhnete své tělo, poznáte nové lidi a osvěžíte mysl.


Cvičitelka Monika Gemmelová - pojeďte si se mnou zacvičit v termínu 14.06. - 21.06.
Jmenuji se Monika Gemmellová a srdečně Vás zvu na cvičení pro muže a ženy 55+...” aby záda nebolela”.


Budeme používat pomůcky k dosažení správného pohybu, abychom odstranili případné návyky, které vedou k bolesti zad a pohybového aparátu.

Lekce trvají cca 70 minut a zařazuji do nich prvky jógy a pilates. Při hodině se důvěrně seznámíme s možností Vašeho těla a jeho případným omezením, jehož limity můžeme jemně překonávat. Na konci každé hodiny probíhá řízená meditace.

Domů si odvezete mnoho nových poznatků a cviků, které Vám pomohou na cestě ke zdravým zádům...

Program cvičení s Monikou:

- Ráno rozcvička

- Cca 1 hodinu po snídani 1,5 hodinové cvičení

- Večer meditace


Cvičitelka Irena Ragasová - pojeďte se mnou aktivně strávit čas v termínu 06.09. - 13.09.
Jmenuji se Irena. Instruktora jógy - trenéra II. třídy jsem si udělala ve svých 57 letech.

Vzdala jsem se manažerské práce v nadnárodních korporacích a připravuji se na státní zkoušky Průvodce cestovního ruchu. I ve věku 55+ si můžeme plnit svoje sny. Jóga mi pomohla se rozhýbat, zformovat a zpevnit tělo, zklidnit mysl a těšit se na každé nové ráno. O tuto zkušenost se chci podělit i s Vámi. Ráno se krásně protáhneme a pozitivně nastartujeme na nový den. Naopak večer se příjemně uvolníme a zrelaxujeme. Nečekají nás žádné složité pozice, vše bude zcela na pohodu :o)

Naším společným cílem bude odcházet z každé hodiny s příjemnými pocity jak po těle, tak na duši.

Poloha: VILLAGGIO HOTEL AKIRIS 4*
Resort umístěný v pěkné udržované zahradě se nachází u jónského pobřeží regionu Basilicata. Přes den cca každou hodinu jezdí veřejný bus do nedalekého městečka Nova Siri (cena cca 1 Eur/1 cesta) – autobusová zastávka před hotelem.

Pláž: Soukromá písčito-oblázková pláž u resortu, plážový servis (slunečník, lehátko) zdarma. Vlastní cesta z resortu na pláž vede udržovaným lesíkem (cca 250 m).
  • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy
    • Pro seniory