Caorle - Hotel Minerva **

Poloha: Oblíbený rodinný hotel Minerva leží v klidné části městečka Caorle. Město je svou stále historickou atmosférou lákadlem na letní dovolenou zejména pro rodiny s dětmi, mladé páry nebo skupinky. Dlouhé písečné pláže, křišťálově čisté moře a široké možnosti sportovního vyžití činí hotel idálním místem pro strávení komfortní dovolené. Do historického centra se dostanete pomalou chůzí po promenádě plné obchůdků, restauarí a kavárniček. Vyhlášené jsou rybí speciality a příprava jídel na venkovním grilu.

Vzdálenost od moře : asi 160 m od hotelu.

Pláž: Písečná: rozsáhlá pláž je vzdálená asi 160 m od hotelu. Díky pozvolnému přístupu do moře je vhodá pro rodiny s dětmi.

Vybavení: Dvou až čtyřlůžkové pokoje jsou rozděleny do tří pater. V přízemí se nachází jídelna, bar s TV, kryté venkovní posezení. U hotelu není možné parkování. Nejbližší a nejpohodlnější parkování se nachází v parkovacím domě cca 5 min. od hotelu.

Sport a zábava: Rafting, vodní lyžování, potápění, pronájem tenisových kurtů, fotbalového hřiště, jízda na koních. Kulturně společenské vyžití. Pro děti: hřiště na míčové hry, prolézačky, skákadla, pískoviště.

Doporučujeme: Caorle: malebné městečko s historickým centrem. Benátky: město postavené na mnoha ostrůvcích oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Lido di Jesolo: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.

Informace : check-in: 12.00 hod. / check-out: 08.00 hod.

Hotel nabízí možnost dokoupení plážového servisu pro dvě osoby za 1500 Kč. Plážový servis je k dispozici od neděle do soboty.
Hotel rovněž nabízí možnost využití trezoru, který je na pokoji k dispozici. Pronájem trezoru na týden je zpoplatněn částkou 150 Kč.
  • ubytování: hotel **ubytování: hotel **
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Pobytové zájezdy
    • Pobyty u moře