Řím - věčné město a jeho okolí

 • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
žádný termín od 1. ledna 0001
od 7 950 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

Nechte se oslovit úžasnou atmosférou věčného města Řím, jehož centrum je otevřeným muzeem své bohaté historie. Uvidíme i Vatikán s cennými sbírkami ve Vatikánských muzeích, navštívíme římské vily v Tivoli i unikátní zachovalé etruské hrobky v Cerveteri... ŘÍM - VATIKÁN - OSTIA - TIVOLI - CERVETERI Celý popis ...
Řím - věčné město a jeho okolí

Termíny a ceny

srpen 2017

15.08. - 20.08.2017 úterý - neděle
polopenze autokarem (Brno)
7 950 Kč
cena za 6 dní (3 noci)

Informace o cenách

Slevy

 • sleva 8% ze základní ceny zájezdu při zaplacení zálohy do 31.1.2017
 • sleva 4% ze základní ceny zájezdu při zaplacení zálohy do 28.2.2017

 • touroperátor: CK Rialto

Cena zahrnuje

 • dopravu klimatizovaným autobusem s WC, video
 • 3x ubytování v hotelu*** v centru Říma
 • 3x polopenzi
 • průvodce

Cena nezahrnuje

 • komplexní pojištění (příplatek: 180 Kč)
 • vstupné
 • místní pobytovou taxu

Popis zájezdu

Řím - věčné město a jeho okolí

Nechte se oslovit úžasnou atmosférou věčného města Řím, jehož centrum je otevřeným muzeem své bohaté historie. Uvidíme i Vatikán s cennými sbírkami ve Vatikánských muzeích, navštívíme římské vily v Tivoli i unikátní zachovalé etruské hrobky v Cerveteri...

ŘÍM - VATIKÁN - OSTIA - TIVOLI - CERVETERI
LIKIDIS TRAVEL, s.r.o.

Stravování: polopenze

3x polopenze

Doprava: autokarem

TRASA - Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice, Přerov, Olomouc, (Kroměříž, Zlín), Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov


PŘÍPLATKY ZA SVOZY z nástupních míst - Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek - 300 Kč/os.;
z nástupních míst - Nový Jičín, Hranice, Kroměříž, Zlín - 200 Kč/os.
PŘI OBJEDNÁVCE zájezdu do 31.1.2017 svoz ZDARMA


Svozy mohou být zajištěny autobusem, mikrobusem nebo osobním autem dle počtu přihlášených osob. V případě menšího počtu osob z odjezdového místa je CK oprávněna svoz zrušit a klienti budou informováni o možnosti nejbližšího nástupního místa. Zrušení svozu není důvodem ke stornování celého zájezdu.

Ubytování: hotel ***

3x ubytování v hotelu *** v centru Říma

Program zájezdu

1. den: ODJEZD Z ČR: odjezd ve večerních/nočních hodinách přes Rakousko do Itálie.
2. den: CERVETERI: odpoledne příjezd do oblasti Říma – návštěva unikátní lokality s etruskými hrobkami v Cerveteri, k večeru příjezd na ubytování v centru Říma, večeře, nocleh.
3. den: ŘÍM – VATIKÁN: snídaně, celodenní prohlídka Říma – dopoledne prohlídka Vatikánu včetně chrámu Sv. Petra - možnost prohlídky Vatikánských muzeí, odpoledne pěší prohlídka centra Říma - Andělský hrad, Justiční palác, náměstí Colonna se sloupem Marca Aurelia, fontána di Trevi, Španělské náměstí, kostel Sv.Petra v řetězech, Koloseum, Forum Romanum, Palatin, Konstantinův oblouk, Traianovo forum, Augustovo forum, třída Fori Imperiali - volno, večer návrat na hotel, večeře, nocleh.
4. den: OSTIA ANTICA – TIVOLI: snídaně, celodenní program v okolí Říma – dopoledne návštěva archeologického areálu Ostia Antica – prohlídka, odpoledne návštěva Tivoli - možnost návštěvy unikátní antické Hadriánovy vily a návštěva centra Tivoli – volno, možnost návštěvy zahrad a vily d`Este, večer návrat na hotel, večeře, nocleh.
5. den: ŘÍM: snídaně, odjezd k další prohlídce Říma - Piazza Venezia s památníkem V. Emanuella II., Kapitol, pěší procházka starou částí Říma - navštívíme Pantheon, náměstí Navona s Fontánou čtyř řek, nábřeží Tibery, Marcellovo divadlo, ostrůvek Tiberina, Fabriciův most, kostel Sv. Marie v Cosmedinu, Vestin chrám, Circus Maximus, pozdě večer odjezd autobusem z Říma přes Itálii do Rakouska, noční přejezd.
6. den: PŘÍJEZD DO ČR: příjezd do nástupních míst v odpoledních hodinách.