Golfo di Marinella - RESIDENCE IL BORGO DI PUNTA MARANA

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: apartmán Doprava: letecky Strava: vlastní

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Golfo di Marinella - RESIDENCE IL BORGO DI PUNTA MARANA

Velice pěkné apartmány v blízkosti krásné pláže v lokalitě Golfo di Marinella vhodné pro rodiny s dětmi, ale také pro prožití romantické dovolené.

Poloha: Tato rezidence se 130 apartmány se nachází na severu Sardinie, v samotném srdci oblasti Punta Marana u jedné z nejhezčích pláží a poblíž turistického přístavu Golfo di Marinella s nesčetnými sportovními aktivitami. Známé vyhlášené městečko Porto Rotondo je vzdáleno jen 5 km od resortu. Rezidence je tvořena několika propojenými budovami umístěnými okolo malého náměstíčka se suvenýry. Oblast je charakteristická zátokami s bílým pískem a skálami, které jsou propojeny chodníčky s typickou středomořskou vegetací s jedinečnými vůněmi a barvami.
Vzdálenost od letiště v Olbii 15 km (cca 20 min).

Pláž: Ve vzdálenosti 100-350 m se rozprostírá písečná pláž vyhrazená hostům této rezidence, pro které je k dispozici slunečník a 2 lehátka pro každý apartmán v období od 1/6 do 30/9. Mimo tento tento termín jsou klientům k dispozici polohovací křesla a lehátka. Další pláže jsou v docházkové vzdálenosti.

Sport a zábava: Za poplatek: 3 víceúčelová (tenis/malá kopaná) uměle zatravněná hřiště s osvětlením (klienti mají 15% slevu); u pláže vodní sporty - kánoe, šlapadla.

Další služby: Při příjezdu klienti obdrží jako pozornost lahev vína a balíček sardinských sladkostí.

Speciální nabídky: 7 = 6 sedm nocí za cenu šesti v období 1. 4. - 12. 6. a 12. 9. - 7. 11. 2021

SLEVY LZE NAVZÁJEM KOMBINOVAT A JSOU JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU.

Stravování: vlastní

Vlastní.
Nejbližší možnosti individuálního stravování 200 m - restaurace, bary, cukrárna. Další v okolních městech.

Ubytování: apartmán

Vybavení: Klientům je k dispozici recepce, bar, tabák, nehlídané parkoviště, kostelíček, market a obchůky (otevřené 20/5 - 25/9), 3 víceúčelová hřiště na malou kopanou a tenis (za poplatek).
Jsou akceptovány platební karty VISA, MASTERCARD, DINERS, AMERICAN ESPRESS.
Cca 200 m od rezidence je turistický přístav Porto di Marana, kde jsou restaurace, cukrárna, kadeřnictví, suvenýry, lékař ad.
Wi-FI ve veřejných prostorách zdarma.
Psi malé velikosti akceptováni, za poplatek.

Rezidence nabízí apartmány pro 3 - 6 osob, situované v přízemí s předzahrádkou nebo v patře s balkonem či krytou terasou se zahradním nábytkem. Všechny apartmány mají vlastní soc. zařízení, klasická lůžka (ne palandy) a jsou vybaveny LCD-TV/Sat, pračkou, myčkou a zahradním nábytkem; některé mají výhled na záliv (nelze garantovat).

MONO 3: obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka pro 2 osoby, rozkládací křeslo pro 1 osobu. Není možnost lůžka navíc.
BILO 4: obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 rozkládací křesla nebo 1 rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem.
BILO 4 DS: bilo 4 se dvěma koupelnami
TRILO 6 DS: prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka pro 2 osoby nebo 2 rozkládací křesla, ložnice s manželskou postelí, pokoj se 2 samostatnými lůžky a dvě koupelny.
TRILO 6 VIP DS (na vyžádání) má navíc klimatizaci.

Apartmány VIP (mono 3, bilo 4, trilo 6 s jednou koupelnou) se nacházejí v nově postavených vilkách s klimatizací v ceně, jsou umístěny v přízemí se zahradou a terasou nebo v prvním patře s terasou a krásným výhledem.

Check-in 17:00 - 20:00; check-out 10:00. Min. délka pobytu 7 nocí v období 13.6.-11.9.
Na vyžádání nástup libovolný v období do 13.6. a od 11.9.2021