Livigno- hotel Villaggio San Carlo- pět dní lyžování

lyžování ve výšce 1.816 - 2.798 m.n.m.,
115 km sjezdových tratí, 10 černých (11 km), 54 červených (75 km), 36 modrých (29 km), 4 kabiny, 14 sedaček, 13 vleků, 2 x snowpark, U rampa, lyžování ve volném terénu, skialpinistické trasy, paragliding, 40 km běžeckých tratí

Livigno, Italy nazývané „italským Tibetem“ je z Alta Valtelliny nejbližší skiareál u St. Morize, známého švýcarského střediska. Díky svému nejnovějšímu přepravnímu a vysněžovacímu zařízení je považováno za jedno z nejmodernějších italských zimních středisek. Sjezdové lyžování na 115 kilometrech zde umožňují tratě na jižním svahu zvaném Carosello, kde se nachází převážná část sjezdovek (75 km) a severním svahu Mottolino (40 km), kde se však nabídka lyžování v posledních letech stále více rozšiřuje.
Na své si přijdou též milovníci snowboardu, pro které je zde připravena U-rampa a další atrakce. I běžkaři si přijdou na své, jsou tu pro ně připraveny dobře upravené tratě o celkové délce 40 km.
Toto městečko, dlouhé 12 km, se svými 5 000 obyvateli, obklopené národními parky Stelvio a Engadina, má pro vás ještě jedno překvapení. Tím, že patří do bezcelní zóny, Vám umožní výhodné nákupy za velice přijatelné ceny.

Tento zájezd pořádáme se spolupracující CK.
  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: autokaremdoprava: autokarem
    • Aktivní dovolená
    • Lyžování