Polis - Anassa *****

Poloha: Moderní hotel Anassa leží na severozápadním pobřeží u městečka Polis, nad jednou z nejhezčích písčitých pláží Kypru s panoramatickým výhledem na neobydlený poloostrov Akamas a Afroditiny lázně. Letiště v Larnace je vzdáleno asi 150 kilometrů.
Luxusní komplex, postavený ve stylu řecké vesnice s bíle omítnutými zdmi, střechami z nepálených hliněných tašek a dřevěnými okenicemi, je zařazený v The Leading Hotels of the World.

Relaxace & Wellness : Lázeňské centrum Anassa Thalasso Spa nabízí několik revitalizačních programů včetně thalassotherapie, zábalů z mořských řas, masáží, shiatsu, aromaterapie a akupunktury. Součástí lázní jsou dvě sauny, parní lázeň, vyhřívaný bazén, rehabilitační bazén a salón krásy včetně kadeřnictví.

Popisy pokojů :
Dvoulůžkový pokoj výhled do zahrady
Interiér 41 m²2, hlavní budova, balkon, výhled do zahrady, max. obsazenost 2 osoby.

Studio suita
Interiér 47 m², hlavní budova, balkon, výhled na moře, možnost propojených pokojů, max. obsazenost 3 osoby.

Zahradní studio suita
Interiér 49 m², vilky v zahradě, možnost propojených pokojů, balkon, max. obsazenost 3 osoby.

Junior suita
Interiér 53 m², hlavní budova nebo vilky v zahradě, ložnice s obývací částí, možnost propojení se zahradní studio suitou.

Rodinné studio
Pro 2 až 4 osoby.

Junior suita s bazénem
Interiér 53 m², hlavní budova nebo vilky v zahradě, ložnice s obývací částí, terasa, privátní bazén v zimě vyhřívaný, možnost propojení se zahradní studio suitou.
  • ubytování: hotel *****ubytování: hotel *****
    strava: snídaněstrava: snídaně
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy
    • Pobyty u moře