Severní Kypr - Riverside Premium Hotel ****

Ubytování: hotel **** Doprava: letecky Strava: all inclusive
4 termíny od 7. září 2022

Cena zájezdu

od 21 280 Kč 25 680 Kč


Poloha: AKCE - AŽ 2 DĚTI ZA CENU LETENKY! Příjemný hotelový komplex Riverside, který je umístěn v rozlehlé subtropické zahradě, se skládá z několika budov. Hotel se nachází cca 2 km od písčité pláže (k dispozici hotelový svoz zdarma) a cca 8 km od centra města Kyrenia. Letiště Ercan je vzdáleno cca 45 km od hotelu. Pláž: Písečná pláž se nachází cca 2 km od hotelového komplexu. Lehátka, slunečníky jsou na pláži zdarma. Pro klienty je poskytován shuttle bus na pláž zdarma. Na pláži se nachází příjemná restaurace s barem (za poplatek). Sport a zábava: Posilovna, tenisové kurty, volejbal, sauna, zábavní večery. Pro děti: dětská sekce v bazénu, dětské hřiště, dětská postýlka, hlídání dětí za poplatek, aquapark (provoz pouze v sezóně), skluzavky. Poznámka: Ve vedlejší sezóně mohou být některé služby hotelu omezeny. Celý popis

Severní Kypr - Riverside Premium Hotel ****

Termíny a ceny

07.09. - 14.09.2022 středa - středa
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 17% 25 680 Kč 21 280 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
10.09. - 17.09.2022 sobota - sobota
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 17% 25 680 Kč 21 280 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
14.09. - 21.09.2022 středa - středa
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 17% 25 680 Kč 21 280 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
17.09. - 24.09.2022 sobota - sobota
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 17% 25 680 Kč 21 280 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • Leteckou dopravu Praha – Larnaca – Praha - Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva- Váhu odbaveného zavazadla min. 20 kg / os.- Transfer letiště – hotel - letiště- Ubytování na 7 nocí v uvedeném hotelu s uvedeným typem stravy - Služby česky hovořícího delegáta- Pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje

  • Cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu - Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta)
  • kulečník, stolní fotbal, osvětlení tenisového kurtu, volejbalového a basketbalového hřiště, jízda na koni, trezor na recepci, WiFi na recepci, sauna, jacuzzi, masáže, půjčovna aut

    • Pobytové zájezdy

Popis zájezdu

Severní Kypr - Riverside Premium Hotel ****

Poloha: AKCE - AŽ 2 DĚTI ZA CENU LETENKY!
Příjemný hotelový komplex Riverside, který je umístěn v rozlehlé subtropické zahradě, se skládá z několika budov. Hotel se nachází cca 2 km od písčité pláže (k dispozici hotelový svoz zdarma) a cca 8 km od centra města Kyrenia. Letiště Ercan je vzdáleno cca 45 km od hotelu.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 2 km od hotelového komplexu. Lehátka, slunečníky jsou na pláži zdarma. Pro klienty je poskytován shuttle bus na pláž zdarma. Na pláži se nachází příjemná restaurace s barem (za poplatek).

Sport a zábava: Posilovna, tenisové kurty, volejbal, sauna, zábavní večery.

Pro děti: dětská sekce v bazénu, dětské hřiště, dětská postýlka, hlídání dětí za poplatek, aquapark (provoz pouze v sezóně), skluzavky.

Poznámka: Ve vedlejší sezóně mohou být některé služby hotelu omezeny.


Stravování: all inclusive

LIGHT ALL INCLUSIVE: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje v místech a časech určených hotelem, maximálně do 22 hodin. Mezi jednotlivými jídly se nepodává občerstvení / snack. Nápoje zdarma mohou být vymezeny pouze na vybraném baru.

Ubytování: hotel ****

Vybavení: Komplex hotelové budovy, vilek a bungalovů se nachází v krásné zahradě. Hosté mají k dispozici recepci, restauraci, a la carte restauraci/bar, lobby bar, bar u bazénu, Ranch bar, venkovní bazén se skluzavkami/tobogány (skluzavky nefungují od 1.10.), dětský bazén, relaxační bazén pouze pro dospělé, 1/2 olympijský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži jsou zdarma, malou posilovnu, minimarket, vnitřní bazén, tenisové kurty, volejbal, saunu. Hotel příležitostně pořádá zábavní večery.

Vybavení pokojů: Příjemně zařízené dvoulůžkové hotelové pokoje s možností 2 přistýlkek pro děti nebo 1 přistýlky pro dospělého jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou, toaleta, fén), klimatizací (individuální), SAT/TV, telefonem, miniledničkou, balkonem nebo terasou.