Památky, pohoří a termální lázně Maďarska II

Ubytování: hotel *** Doprava: autokarem Strava: polopenze
1 termín od 11. října 2022

Cena zájezdu

od 8 990 Kč


- ubytování v hotelu s termálními bazény v ceně Zájezd, který propojuje poznání nejzajímavějších míst severního Maďarska (památek i přírody) s odpočinkem v různých termálních lázních zážitkových - Egerszalók, jeskyně Tapolca. Ubytováni budete v hotelu, který má vlastní termální bazény. Celý popis

Památky, pohoří a termální lázně Maďarska II

Termíny a ceny

11.10. - 16.10.2022 úterý - neděle
polopenze autokarem
8 990 Kč
cena za 6 dní (4 noci)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • doprava autobusem
 • průvodce
 • 4x ubytování v hotelu Hajnal*** (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 4x polopenze
 • vstupné do hotelových termálních bazénů

Výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 210 Kč)
 • 1/1 pokoj (příplatek: 1600 Kč)

  • Poznávací zájezdy
  • Památky a umění

Popis zájezdu

Památky, pohoří a termální lázně Maďarska II

- ubytování v hotelu s termálními bazény v ceně

Zájezd, který propojuje poznání nejzajímavějších míst severního Maďarska (památek i přírody) s odpočinkem v různých termálních lázních zážitkových - Egerszalók, jeskyně Tapolca. Ubytováni budete v hotelu, který má vlastní termální bazény.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v pozdních večerních hodinách.
2. den: Návštěva královského zámku GÖDÖLLÖ – honosný barokní zámek, rezidence, která sloužila k odpočinku císaře Františka Josefa a královny Alžběty. Dojezd do hotelu v termálních lázních MEZÖKÖVESD , odpoledne koupání, relaxace. Hotel má vlastní bazény s termální vodou.
3. den: Prohlídka města EGER (město-muzeum maďarského baroka) – bazilika, minoritský kostel, radnice, minaret aj. Koupání v termálních lázních EGERSZALÓK , proslavené horkým vřídlem.
4. den: MISKOLC – čilý střed města, jehož hlavní ulice si do určité míry uchovaly předválečný půvab; národní park BUKOVÉ HORY, zříceniny hradu DIÓSGYÖR (Královnin hrad), koupel v jeskynních lázních TAPOLCA . Atmosféra jeskyně, v níž přímo ze skal vyvěrá léčivá voda, zanechává v návštěvnících nezapomenutelný dojem.
5. den: Výlet do pohoří MÁTRA, nejvyšší hora Maďarska KÉKES (1 015 m). PARÁD, muzeum kočárů, jehož nádherné vozy svědčí o světové kariéře maďarského dopravního prostředku. Odpoledne koupání v hotelových bazénech termálních lázní MEZÖKÖVESD , relaxace.
6. den: Odjezd z hotelu, prohlídka centra BUDAPEŠŤI – Gellértův vrch, hradní čtvrť (Rybářská bašta, korunovační Matyášův chrám, Hradní palác). Příjezd do Prahy v pozdních večerních hodinách.