Termální lázně Zalakaros

Ubytování: hotel Doprava: autokarem Strava: polopenze
2 termíny od 29. dubna 2022

Cena zájezdu

od 4 559 Kč 4 799 Kč


Město Zalakaros ležící v západním Maďarsku – Zadunají. Termální lázeňský areál GRÁNIT ZALAKAROS nabízí letní termální koupaliště s aquaparkem, kryté lázně a léčebné centrum. Celý lázeňský areál má celkem 25 bazénů o teplotě 28 – 36°C a je rozdělen na několik částí. V lázeňském domě naleznete bazény pro sedící s různou teplotou léčivé vody a termální bazén. Léčebné centrum nabízí vnitřní i venkovní bazény s léčivou vodou a vířivkami. Součástí areálu je také saunový svět, který obsahuje 2 sauny, 1 parní kabinu s vlastním ponorným bazénem se studenou vodou. Voda lázní Zalakaros je vhodná k léčbě pohybového ústrojí, chronických zánětů a degenerativních změn kloubů, poruch nervové soustavy, nemocí srdcového a krevního oběhu, poruch metabolismu, chronických gynekologických a zubní zánětů. Kromě toho se voda může použít při rehabilitaci a doléčování po nehodách a ortopedických operacích. Celý popis

Termíny a ceny

duben 2022

29.04. - 01.05.2022 pátek - neděle
polopenze autokarem
Sleva 5% 4 799 Kč 4 559 Kč
cena za 3 dny (2 noci)

listopad 2022

04.11. - 06.11.2022 pátek - neděle
polopenze autokarem
Sleva 5% 4 599 Kč 4 369 Kč
cena za 3 dny (2 noci)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • * dopravu autobusem
  • * 2x ubytování v Hotelu Freya *** (2 - 3 lůžkové pokoje; hotel je spojen s areálem lázní chodbou)
  • * pobytovou taxu
  • * 2x polopenzi (snídaně i večeře bufet)
  • * 2x základní vstupné do termálních lázní (léčebná a zážitková část)
  • * zapůjčení županu (pro dospělé)
  • * technický doprovod
  • NÁSTUPNÍ MÍSTA: Rychnov nad Kněžnou - Kostelec nad Orlicí - Týniště nad Orlicí - Hradec Králové - Pardubice - Chrudim nebo Holice - Vysoké Mýto - Ústí nad Orlicí - Česká Třebová - Svitavy - Brno.

Cena nezahrnuje

  • * jednolůžkový pokoj 950 Kč
  • * vstupné do lázní 1. den - více informací na: www.zkf.hu/cz/vstupenky
  • *komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu 120 Kč/dospělá osoba, 96 Kč/dítě do 18 let.

Popis zájezdu

Termální lázně Zalakaros

Město Zalakaros ležící v západním Maďarsku – Zadunají.

Termální lázeňský areál GRÁNIT ZALAKAROS nabízí letní termální koupaliště s aquaparkem, kryté lázně a léčebné centrum. Celý lázeňský areál má celkem 25 bazénů o teplotě 28 – 36°C a je rozdělen na několik částí. V lázeňském domě naleznete bazény pro sedící s různou teplotou léčivé vody a termální bazén. Léčebné centrum nabízí vnitřní i venkovní bazény s léčivou vodou a vířivkami.
Součástí areálu je také saunový svět, který obsahuje 2 sauny, 1 parní kabinu s vlastním ponorným bazénem se studenou vodou.
Voda lázní Zalakaros je vhodná k léčbě pohybového ústrojí, chronických zánětů a degenerativních změn kloubů, poruch nervové soustavy, nemocí srdcového a krevního oběhu, poruch metabolismu, chronických gynekologických a zubní zánětů. Kromě toho se voda může použít při rehabilitaci a doléčování po nehodách a ortopedických operacích.


Program zájezdu

1. den: odjezd v brzkých ranních hodinách, příjezd do Zalakarose kolem 14. hodiny, ubytování, koupání nebo procházka po městečku.
2. den: celodenní volno, koupání v termálních lázních.
3. den: předání pokojů, koupání. Odjezd odpoledne. Návrat do ČR v nočních hodinách.