Langkawi - Malajsie

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel **** Doprava: letecky Strava: snídaně

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Langkawi - Malajsie

Holiday Villa Beach Resort ***+, Langkawi

luxusní plážový hotel s 258 pokoji se nachází v jihozápadní části ostrova Langkawi ve vzdálenosti 15 km od mezinárodního letiště,

Vybavení

2 restaurace s výběrem malajských, japonských a evropských specialit, několik barů, kavárna, 2 venkovní bazény s vířivkou, krytý dámský bazén, posilovna, lázně, konferenční centrum, obchody se suvenýry, půjčovna automobilů,

Pláž

jedna z nejhezčích pláží (s jemným bílým pískem) ostrova Pantai Tengah přímo u hotelu,

Zábava a sport

vodní sporty, rybaření, 3 tenisové kurty, kurt na squash, golf, diskotéka, karaoke,

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci,

Vybavení pokojů

klimatizace, koupelna s WC, lednička s minibarem, TV, trezor,

Maximálně 3 osoby na pokoji.


Program zájezdu

1. den: ODLET Z PRAHY: Odlet na trase Praha - Kuala Lumpur.
2. den: KUALA LUMPUR: Přílet do Kuala Lumpuru, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.
3. den: KUALA LUMPUR: Snídaně. Dopolední prohlídka bouřlivě se rozvíjejícího Kuala Lumpuru s návštěvou náměstí Merdeka, Národní mešity, želez nič ního nádraží v maurském stylu, paláce Sultana Abdula Samada. Městu dnes domi nuje televizní věž a tzv. dvojčata firmy Petronas - nejvyšší mrakodrap naší pla ne ty. Ve čer doporučujeme návštěvu někte ré ho z místních večerních tržišť.
4. den: KUALA LUMPUR - LANGKAWI: Snídaně. Transfer na domácí letiště Sabang, odlet na ostrov Langkawi. Trans fer do hotelu, ubytování.
5. den: LANGKAWI: Snídaně. Pobyt v hotelu dle výběru. Volný program. Mož nost výle tů po ostro vě. Doporu čuje me vý let na ostrov v národním mořském parku Pu lau Payar s boha tým podvodním živo tem, okruh ostro vem s návštěvou největších pozoru hod ností - vodopádů Te murun, střediska lidových ře me sel Bu daya a Galerie Per dana Menteri, pří padně návštěvu akvária na Pantai Tengah.
9. den: LANGKAWI - KUALA LUMPUR: Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Kuala Lum puru, transfer na mezinárodní letiště, odlet do Prahy.
10. den: PŘÍLET DO PRAHY: