Bavorsko mnoha nej

Ubytování: hotel Doprava: autokarem Strava: snídaně
žádný termín od 1. ledna 0001

Cena zájezdu

od 4 590 Kč


Nejdelší hrad v Evropě, nejstarší most střední Evropy, nejstarší městská brána Německa a jedny z největších termálních lázní na kontinentě a k tomu kouzlo podzimní přírody Bavorska. Pohodový víkend s termály pro každého a bez nočního přejezdu. Celý popis

Termíny a ceny

26.09. - 28.09.2020 sobota - pondělí
snídaně autokarem
4 590 Kč
cena za 3 dny (2 noci)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • dopravu busem
  • 2x ubytování hotelu
  • 2x snídani
  • průvodce

Cena nezahrnuje

  • případné pobytové taxy, vstupné (cca 45 Euro)

Výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 110 Kč)
  • 1/1 pokoj - zde povinný při nedoobsazení (příplatek: 1400 Kč)
  • svoz z Pardubic a Hradce Králové - od 6 osob (příplatek: 300 Kč)

Popis zájezdu

Bavorsko mnoha nej

Nejdelší hrad v Evropě, nejstarší most střední Evropy, nejstarší městská brána Německa a jedny z největších termálních lázní na kontinentě a k tomu kouzlo podzimní přírody Bavorska. Pohodový víkend s termály pro každého a bez nočního přejezdu.


Program zájezdu

1. den: Odjezd v ranních hod. REGENSBURG (UNESCO), jedno z nejkrásnějších měst Evropy, říšské město Německa, nejstarší most a brána Evropy (12. stol.), Altes Rathaus a katedrála sv. Petra, kaple a paláce (Thurn Taxis), pochutnání na řezenských uzenkách. STRAUBING (Štrubina) a podvečerní PASOV .
2. den: ALTÖTTING, jedno z nejnavštěvovanějších katolických poutních míst Evropy, Kapellplatz pro poutníky, soška černé P. Marie z Öttingu, Jeruzalémské panoráma (panoramatická malba Jeruzaléma), krása meandrů řeky Salice (Salzach). BURGHAUSEN s nejdelším hradem Evropy vysoko nad Salzachem a jezerem Wöhersee. PASOV , starobylé kulturní město biskupa-knížete, barokní dóm, muzeum skla - největší sbírka českého křišťálu na světě, pro zájemce plavba lodí na soutoku tří řek.
3. den: Termální lázně BAD FÜSSING , celkem 44 termálních bazénů ve 3 areálech včetně saunového a zážitkového světa. Návrat do 23 hod.