Drážďany, Míšeň, kamélie v Pillnitz, výstava orchidejí

Ubytování: hotel Doprava: autokarem Strava: snídaně
žádný termín od 1. ledna 0001

Cena zájezdu

od 3 590 Kč


Sasko je nejčastěji spojováno s městem Drážďany, které jsou přímo přeplněny množstvím uměleckých památek (galerie Zwinger, rezidenční zámek, Semperova opera) Kromě toho na tomto zájezdu navštívíte město světoznámého porcelánu Míšeň. V tuto dobu rozkvétá v zahradách zámku Pillnitz obří stromovitá kamélie, která jistě nadchne všechny milovníky květin. Celý popis

Drážďany, Míšeň, kamélie v Pillnitz, výstava orchidejí

Termíny a ceny

26.03. - 27.03.2022 sobota - neděle
snídaně autokarem
3 590 Kč
cena za 2 dny (1 noc)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • 1x ubytování v hotelu
  • 1x snídani
  • průvodce

Výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 70 Kč)
  • prohlídka Semperovy opery - nutná rezervace předem v CK (příplatek: 450 Kč)
  • 1/1 pokoj - zde povinný při nedoobsazení (příplatek: 800 Kč)
  • Svoz z Pardubic a Hradce Králové - od 6 osob (příplatek: 300 Kč)
  • Svoz z Plzně - od 6 osob (příplatek: 200 Kč)
  • Svoz z Brna (příplatek: 400 Kč)

Popis zájezdu

Drážďany, Míšeň, kamélie v Pillnitz, výstava orchidejí

Sasko je nejčastěji spojováno s městem Drážďany, které jsou přímo přeplněny množstvím uměleckých památek (galerie Zwinger, rezidenční zámek, Semperova opera) Kromě toho na tomto zájezdu navštívíte město světoznámého porcelánu Míšeň. V tuto dobu rozkvétá v zahradách zámku Pillnitz obří stromovitá kamélie, která jistě nadchne všechny milovníky květin.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v ranních hod. PIRNA , historické centrum, středověké domy, pohledy na Labe, PILLNITZ, zámek saských kurfiřtů, jarní zahrady, dům palem a skleník, kde touto dobou kvete naplno 220 let stará kamélie (průměr 11 m, až 35.000 květů), MÍŠEŇ , historické centrum, největší sbírky porcelánu v Evropě, exkurze s ukázkami výroby a prodejnou. Hrad Albrechtsburg.
2. den: DRÁŽĎANY , město nazývané Florencie na Labi, historické centrum, Brühlská terasa na nábřeží Labe s výhledy, nově zrekonstruovaný kostel Frauenkirche, renesanční Rezidenční zámek (450 let staré sbírky), barokní katedrála, Galerie Zwinger, Semperova opera (italská novorenesance) aj., individuálně mezinárodní prodejní výstava orchidejí „Orchideen Welt“, unikátní Skleněná továrna Volkswagen pro milovníky aut. Večer zastávka u pohádkového Popelčina zámku MORITZBURG. Návrat v pozdních večerních hodinách, většinou do 22 hod.