Bavorské klenoty a term. lázně Bad Füssing + historická města na Innu a Dunaji

 • ubytování: aparthotelubytování: aparthotel
  strava: vlastnístrava: vlastní
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
1 termín od 14. října 2020
od 5 990 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

Na tomto netradičním zájezdu se prolíná návštěva historických rakouských a německých městeček s koupáním v jedinečné termální lokalitě v lázních Bad Füssing. Je zde cca 10 000 m2 termální vodní plochy a přibližně 80 termálních bazénů. Léčivý pramen s obsahem síry o teplotě 56°C, který tryská z hloubky 1 000 metrů má podle názoru mnoha hostů, vědců a lékařů nesrovnatelné přirozené léčivé účinky. Kdo jednou navštívil tyto zajímavé lázně, rád se sem vrací. Celý popis ...
Bavorské klenoty a term. lázně Bad Füssing + historická města na Innu a Dunaji

Termíny a ceny

14.10. - 18.10.2020 středa - neděle
vlastní autokarem
5 990 Kč
cena za 5 dní (4 noci)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • doprava autobusem
 • průvodce
 • 4x ubytování v aparthotelu Salzburg s možností vaření (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • pobytová taxa

Výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 180 Kč)
 • 4x večeře ve vedlejší restauraci (příplatek: 1800 Kč)

Popis zájezdu

Bavorské klenoty a term. lázně Bad Füssing + historická města na Innu a Dunaji

Na tomto netradičním zájezdu se prolíná návštěva historických rakouských a německých městeček s koupáním v jedinečné termální lokalitě v lázních Bad Füssing.
Je zde cca 10 000 m2 termální vodní plochy a přibližně 80 termálních bazénů. Léčivý pramen s obsahem síry o teplotě 56°C, který tryská z hloubky 1 000 metrů má podle názoru mnoha hostů, vědců a lékařů nesrovnatelné přirozené léčivé účinky. Kdo jednou navštívil tyto zajímavé lázně, rád se sem vrací.
Pořadatelem zájezdu je Mayer & Crocus s.r.o.

Ubytování: aparthotel

Není možný pokoj s přistýlkou.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v ranních hodinách. Malebný REGENSBURG – jedno z nejlépe zachovalých německých historických měst s mnoha zachovalými románskými a gotickými památkami. V roce 1996 bylo historické centrum Regensburgu zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Příjezd do lázní BAD FÜSSING .
2. den: Dopoledne prohlídka městečka SCHÄRDING ležícího na březích řeky Inn. Nejhezčí částí je hlavní náměstí Stadtplatz s řadou pěkných barevných štítových domů. Odpoledne koupání v BAD FÜSSING : největší lázně v Evropě, je zde cca 10 000 m2 termální vodní plochy a přibližně 80 termálních bazénů.
3. den: Výlet za historickými městečky podél řek Inn a Salzach: BURGHAUSEN – nesmírně malebné město na řece Salzach s dominantou hradu Burghausen na mohutném hřbetu dlouhém 1100 metrů. BRAUNAU AM INN – jedno z nejkrásnějších měst v oblasti s dlouhou historií, centrum je v gotickém stylu, neobvykle protáhlé náměstí Stadtplatz, symbol Braunau kamenná věž farního kostela sv. Štěpána, rodiště Adolfa Hitlera. V podvečer koupání v lázních BAD FÜSSING .
4. den: Ráno zastávka v OBERNBERG AM INN – starobylé trhové město s půvabným hlavním náměstím Marktplatz s barokními průčelími domů. Prohlídka PASOVA , který je známý jako město tří řek. Stékají se zde Dunaj, Inn a Ilz. Pasov je malebné město s barokní architekturou (dóm sv. Štěpána, staré město). V podvečer koupání v lázních BAD FÜSSING .
5. den: Odjezd do města LINZ s malebnou polohou na Dunaji. Hlavní náměstí patří k nejkrásnějším architektonickým souborům v Rakousku, zámek císaře Fridricha III., Starý a Nový Dóm a mnohé další. Příjezd do ČR ve večerních hodinách.