Hotel Cais da Oliveira - Funchal

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel **** Doprava: letecky Strava: polopenze

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Hotel Cais da Oliveira - Funchal

Hotel Cais da Oliveira - deset minut jízdy autem od města Funchal. Hotel stojí na skále, která hraničí s „mořskou přírodní rezervací“ Garajau , která se nachází v nejklidnější části Caniço de Baixo, kde si můžete užít nejkrásnější výhledy na oceán.Hotel má přímí vstup do moře

Hotel zabezpečuje dopravu mezi hotelem a centrem Funchalu!

Vybavení: recepce, bankomat, à la carte restaurace Lee Hamilton Steak House s terasou a zahradou s výhledem na Atlantický oceán nabízí nejlepší tradiční madeirská a mezinárodní jídla, zejména středomořská, doprovázená vynikajícím výběrem bílých a červených vín, vnitřní a venkovní bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, jacuzzi, hlídání dětí (na vyžádání), parkování, wifi. Hosté hotelu mohou využívat také veškeré zařízení sousedního hotelu Rocamar a hotelu Royal Orchid (přírodní bazén se slanou vodou, krytý, vyhřívaný a sladkovodní venkovní bazén, Wellness & Fitness Nautilus s několika prameny, fitness kurzy, sauna, vířivka , Turecké lázně a masáže (nutná rezervace).

Ubytování: 66 pokojů prostorných a pohodlných pokojů, s balkonem nebo terasou, klimatizací, fénem a televizí.

Všechny pokoje jsou nekuřácké!
Domácí zvířata nejsou povolena.

Aktivity:
Potápěčské centrum Atalaiav blízkosti přírodního parku, vedle rezervace Garajau (možnost individuálního potápění). Možnost pronájmu aut a kol.

Služby:
Wifi v celém hotelu zdarma.

Zájezd je určen pro individuální turisty.
Termín zájezdu je možné přizpůsobit požadavku klienta.
Konečná cena zájezdu se může od uvedené ceny lišit z důvodu průběžných změn cen letenek. CK si proto vyhrazuje právo změny konečné ceny zájezdu.

Stravování: polopenze

snídaně formou bohatých bufetových stolů
večeře: set menu

Doprava: letecky

pravidelná přímá linka Praha-Porto-Praha, incl.let. poplatky a taxy

Ubytování: hotel ****

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (s vanou nebo sprchou), vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou, telefonem, satelitní TV, trezorem (za poplatek), klimatizací a vybaveným kuchyňským koutem.

check in: od 14:00 hod.
check out: do 12:00 hod.