Dunaj a okolí - Hotel Donauschlinge v Haibach ob der Donau - all inclusive ****

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel **** Doprava: vlastní Strava: all inclusive

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Dunaj a okolí - Hotel Donauschlinge v Haibach ob der Donau - all inclusive ****

velmi pěkný hotel leží na břehu Dunaje, mezi Linzem a Pasovem. Okolo hotelu vede dunajská cyklostezka a staví zde i lodě. Centrum Haibachu je cca 5 km, historické město Wels, kde je také ZOO, je cca 27 km. Hosté mají v ceně od 3 nocí Donau Card – cca 20% slevy na vstupy v oblasti Dunaje.

nas_tip: Hotel s bazénem a all inclusive.

Poznámky: po celou sezonu minimální počet nocí 2, nástupní dny na ubytování každý den a platí akce 7=6. Navíc obdobích 03.04.-30.06. a 11.09.-30.10.22 platí 5=4, 6=5 a akce 4=3 při pobytech neděle - čtvrtek.

Stravování: all inclusive

all inclusive – snídaně bufet, lehký oběd nebo svačinový, odpoledne se podává svačina, večeře formou bufetu včetně salátového. Mezi 10.00-22.00 jsou k dispozici nealkoholické nápoje a mezi 17.30-22.00 pak i vybrané alkoholické nápoje – pivo, víno.

Ubytování: hotel ****

vybaveni: recepce, hala, wi-fi zdarma, jídelna, restaurace, kolárna, výtah, parkoviště, louka na opalování s lehátky a slunečníky pro hosty, herní koutek a dětské hřiště.

pokoje mají koupelnu s WC, TV-Sat, fén. 2 lůžkové pokoje mají oddělené postele a jsou v podkroví, 2-4 lůžkové pokoje bez balkonu jsou také podkrovní, 2-4 lůžkové s balkonem mají i trezorek.

zazemi: v ceně vnitřní bazén 15 x 7 m, sauna, pára, biosauna a odpočívárna. Hosté mají k dispozici i stolní tenis a stolní fotbal, za poplatek je možné půjčit si kola.