Innsbruck a okolí - Innsbruck - historie i příroda v srdci Alp ***

  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: all inclusivestrava: all inclusive
    doprava: autokaremdoprava: autokarem
3 termíny od 2. září 2018
od 9 990 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

Tyrolská metropole s bohatou historií, přírodní krásy a zajímavosti v okolí, žádné dlouhé přejezdy, ubytování v hotelu s all inclusive a s bazénem, všechny vstupy a lanovky v ceně zájezdu. Poznámky : Průvodce: Lukáš Zedníček cenik : Termín 2018Dospělí02.09.-06.09.9 990 nas_tip : Tyrolská metropole s bohatou historií, přírodní krásy a zajímavosti v okolí, žádné dlouhé přejezdy, ubytování v hotelu s all inclusive a s bazénem, všechny vstupy a lanovky v ceně zájezdu. Celý popis ...
Innsbruck a okolí - Innsbruck - historie i příroda v srdci Alp ***

Termíny a ceny

září 2018

02.09. - 06.09.2018 neděle - čtvrtek
all inclusive autokarem
9 990 Kč
cena za 5 dní (4 noci)
02.09. - 06.09.2018 neděle - čtvrtek
all inclusive autokarem
9 990 Kč
cena za 5 dní (4 noci)
02.09. - 06.09.2018 neděle - čtvrtek
all inclusive autokarem
9 990 Kč
cena za 5 dní (4 noci)
02.09. - 06.09.2018 neděle - čtvrtek
all inclusive autokarem
9 990 Kč
cena za 5 dní (4 noci)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem, 4x ubyt. v hotelu *** v Igls s all inclusive (4x snídaně formou bufetu, 3x balíček, 1x svačina na hotelu, 4x večeře menu o 3 chodech, nápoje - nealko, pivo, víno), průvodce, všechny vstupy a jízdné uvedené v programu, využívání bazénu a wellness v hotelu, pobytovou taxu, ložní prádlo, pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje

  • Příplatky: komplexní pojištění 175 Kč/osoba a zájezd, 1 lůžkový pokoj 2 700 Kč/zájezd

Popis zájezdu

Innsbruck a okolí - Innsbruck - historie i příroda v srdci Alp ***

Tyrolská metropole s bohatou historií, přírodní krásy a zajímavosti v okolí, žádné dlouhé přejezdy, ubytování v hotelu s all inclusive a s bazénem, všechny vstupy a lanovky v ceně zájezdu.

Poznámky : Průvodce: Lukáš Zedníček

cenik : Termín 2018Dospělí02.09.-06.09.9 990

nas_tip : Tyrolská metropole s bohatou historií, přírodní krásy a zajímavosti v okolí, žádné dlouhé přejezdy, ubytování v hotelu s all inclusive a s bazénem, všechny vstupy a lanovky v ceně zájezdu.
Pořadatelem zájezdu je DATOUR s.r.o.

Doprava: autokarem

Nástupní místa : Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Praha a Plzeň.

Ubytování: hotel ***

Hotel Bon Alpina *** leží v centru obce Igls, kousek od lanovky na Patscherkofel a jen cca 5 km od Innsbrucku. V hotelu je recepce, jídelna, 3 výtahy, wi-fi zdarma v prostorách recepce. Pokoje mají koupelnu s WC a TV-Sat. V hotelu je k dispozici wellness se saunou a párou a vnitřní bazén (cca 8 x 5 m) propojený s venkovním bazénem. Stravování – 4x snídaně formou bufetu, 3x svačinový balíček (pondělí, úterý a středa), 1x odpolední svačina, večeře menu o 3 chodech s možností výběru hlavního jídla od 2. dne. Do 21.00 hodin jsou k dispozici nápoje jako pivo, stolní víno, nealko..

Program zájezdu

1. den: ráno odjezd autobusu z Prahy. K večeru příjezd do Igls, ubytování v hotelu a večeře. 2. den – snídaně a výjezd lanovkou na domovskou horu Innsbrucku Patscherkofel (2.247 m), kde se v letech 1964 a 1976 závodilo v rámci OH. Procházka nejvýše položenou botanickou zahradou v Rakousku, výhledy do údolí Inntal a na protější kulisy pohoří Karwendel. Přejezd ke Skokanskému můstku Bergisel, kde se každoročně koná Turné čtyř můstků. Dle návrhu architektky Zahy Hadid z roku 2002 má můstek unikátní konstrukci, která se rozvíjí jako had od elegantně tvarované hlavy až po doskočiště. Kavárna, vyhlídkové terasy. Návštěva Das Tirol Panorama – moderní budova muzea s exponáty, které ukazují historii Tyrolska a panoramatickým výjevem bitvy, která se na tomto místě odehrála v roce 1809. Obraz je sestaven z 27 samostatně namalovaných obrazů, které dohromady tvoří jedinečné dílo. Při pohledu na tento obraz se návštěvníci cítí jako v samotném centru dění. Odpoledne návrat, svačina na hotelu, relaxace v hotelovém bazénu a wellness. Večeře. 3. den – snídaně a odjezd do oblasti Axamer Lizum – výjezd lanovkou Olympiabahn a příjemná procházka s výhledy na Stubaiské Alpy a Innsbruck. Přejezd k zámku Ambras – zámek arcivévody Ferdinanda II. Tyrolského. Sbírky zbraní a brnění, portrétů a kuriozit, zámecké zahrady. Na závěr dne prohlídka křišťáloven Swarovski – 2. nejnavštěvovanějšího místa v Rakousku. Zde budete okouzleni hrou světel, zrcadel a hudby, uvidíte křišťálovou stěnu z 12 tun křišťálů nebo největší křišťál na světě…Večer návrat do hotelu a večeře. 4. den – snídaně a odjezd do Innsbrucku, výjezd lanovkami do oblasti Nordkette – během 20 minut z centra města se ocitnete ve výšce 2.256 m – příjemná procházka po hřebeni s panoramatickými výhledy na celé město, pohoří Karwendel, údolí Innu, Tuxské Alpy, Stubaiské a Ötztalské Alpy. Některé ze stanic lanové dráhy jsou postaveny podle návrhů Zahy Hadid a budí dojem ledovce. Během výjezdu na vrchol se střídá zubačka a dvě kabinové lanovky. Odpoledne historické centrum města – Goldenes Dachl – Zlatá stříška (gotický arkýř, jehož střecha je pokryta 2657 pozlacenými měděnými šindeli) spojená s muzeem (expozice spojená s císařem Maxmiliánem I.). Dvorský kostel Hofkirche – měl sloužit jako místo posledního odpočinku Maxmiliána I. Místo je vyzdobeno 28 sochami v nadživotní velikosti, které znázorňují císařovu rodinu. Císař zde však není pohřben, jeho ostatky jsou uloženy na jeho přání ve Wiener Neustadt. Hofburg – císařský palác, zajímavostí je tzv. Obří sál, který je zdoben portréty Marie Terezie a její rodiny, ukázka vybavení pokojů a života císařské rodiny. Odpolední alternativa: jízda vlakem po slavné horské železnici napříč Brennerským průsmykem do malebného městečka Brennero, nacházející se z části na rakouské a z části na italské straně (zpáteční jízdenka cca 8 Euro). Večer návrat do hotelu a večeře. 5. den – snídaně, odjezd do ČR. Návrat ve večerních až nočních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst).

Podobné zájezdy