Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...
Časy uvedené v itineráři jsou orientační a můžou se lišit v závislosti na konkrétních podmínkách a situacích.
A-ROSA DONNA, BELLA, MIA, RIVA
A-ROSA Donna je totožná jako lodě A-ROSA Bella, A-ROSA Mia, A-ROSA Riva. Tyto lodě najdete na Dunaji. Jako mezinárodní loď je přizpůsobená A-ROSA Donna. Na mezinárodních plavbách jsou veškeré materiály jako lodní noviny, jídelní lístek, hlášení rozhlasu, atd. v angličtině. Stejně tak výlety jsou dostupné s anglicky hovořícími průvodci a na palubě většina personálu mluví anglicky. Na německých plavbách se minimálně na recepci domluvíte anglicky (většinou i někdo z personálu mluví česky, slovensky, apod.), ale veškeré materiály i výlety jsou dostupné pouze v němčině.
LODĚ V ČÍSLECH:
Rok vyrobení: 2014
Délka: 124,5m
Šířka: 14,4m
Rychlost: 24 km/h
100 venkovních kabin
Kategorie: S, A, B, C
Maximální počet hostů: 242
VYBAVENÍ SPOLEČNÝCH PROSTOR LODI:
restaurace, bary, bazén se sprchou, sluneční terasa, maxi šachy, hra Shuffleboard, minigolf, jamkoviště, foyer, recepce, SPA centrum (masáže, beauty, wellness), fitness centrum, finská sauna, bio-sauna, klidová zóna, panoramatický salonek s barem, jeviště, WC, obchůdek se suvenýry
VYBAVENÍ KAJUT:
koupelna + WC, TV, telefon, sejf, klimatizace
KATEGORIE S - vnější kajuta s oknem, dvojlůžko, koupelna se sprchovým koutem, 1. podlaží, rozloha 14,5 m2
KATEGORIE A - vnější kajuta s oknem, dvojlůžko (možnost přistýlky), sofa, koupelna se sprchovým koutem, 1. podlaží, rozloha 15,5 m2
KATEGORIE B - vnější kajuta s panoramatickým oknem, dvojlůžko, koupelna se sprchovým koutem, 3. podlaží, rozloha 16,5 m2
KATEGORIE C - vnější kajuta s francouzským balkonem, dvojlůžko, koupelna se sprchovým koutem, 2. podlaží, rozloha 16 m2
Okna mohou být otevřena jen v kategorii C s francouzským oknem.
Den | Přístav / program | Připlutí | Odplutí |
---|---|---|---|
1. den | Engelhartszell (Rakousko) | - | 17:00 |
2. den | Vídeň (Rakousko) | 13:00 | - |
3. den | Vídeň (Rakousko) | - | 18:30 |
4. den | Esztergom | 08:00 | 10:30 |
Budapešť (Maďarsko) | 15:00 | - | |
5. den | Budapešť (Maďarsko) | - | 16:00 |
6. den | Bratislava (Slovensko) | 9:00 | 15:30 |
7. den | Krems | 08:00 | 08:30 |
Melk (Rakousko) | 12:30 | 13:00 | |
Wachau (Rakousko) | - | - | |
8. den | Engelhartszell (Rakousko) | 07:00 | - |