Lyžování v Rakousku 2020 vše v ceně Dachstein West - Krippenstein, penzion*** autobusem

Cenově zvýhodněné termíny First Minute v týdnu, prodloužené víkendy, jarní prázdniny, ubytování v penzionu***.

Vše v ceně už za 6890 Kč v termínech hlavní sezóny (!!!), 4 dny / 3 noci penzion*** s polopenzí, skipas na celé 3 dny až 175 km sjezdovek Dachstein West + Freeride arena Krippenstein, DOPRAVA AUTOBUSEM, zkušený delegát v místě pobytu, pobytové taxy, parkování zdarma.

Velké slevy pro děti až do 15 let!

DOPRAVA AUTOBUSEM V CENĚ bez příplatku po trase z Moravy. Po trase z Prahy za příplatek jen 390 Kč, dle termínů na vyžádání.
Jen cca 5 hodin jízdy autobusem z Brna!

Lyžování a snowboarding v rozsáhlé lyžařské oblasti Dachstein West Krippenstein, která se rozkládá na západních svazích Dachsteinu a impozantního hřebene Salzburských Dolomitů.

Dachsten West patří mezi nejlepší Alpská střediska, hodnocená nejvyšší možnou známkou 5*
.

Naleznete zde lyžařské sjezdovky všech stupňů obtížnosti, od ideálních tratí pro rodinné lyžování, až po sjezdovky pro náročné lyžaře a snowboarďáky, např. FIS sjezdovku ze Zwieselalmu (Kanonenrohr).

V údolí jsou u stanic lanovek cvičné louky pro nejmenší lyžaře. V Russbachu i Gosau jsou dětské parky s atrakcemi (sněhové dráhy, pohádkové postavy), v Russbachu je možné také celodenní hlídání ve "školce".
O útulnou zimní pohodu a spokojenost se postará i 16 různých chat s domácími specialitami a milou obsluhou.

Pobyt s polopenzí 4 dny / 3 noci, penzion*** s pěkným ubytováním, 3x snídaně, 3x teplá večeře - polévka a hlavní jídlo, možnost bezmasého jídla, dezert, salát - na večeři se dochází do hotelu, pět minut procházka.

Všechny naše zájezdy jsou bez nočního přejezdu před lyžováním. Lyžuje se až po první noci v hotelu se snídaní, od druhého dne.

Jen 360 km z Prahy a 380 km z Brna, cca 4 až 4,5 hodiny jízdy autem!

Zkušený delegát v místě pobytu.

Na ubytování je wifi i televize zdarma, parkování u penzionu zdarma.

Možnost relaxace v termálních lázních Bad Ischl, 10 min. jízdy od hotelu.

Dárkové poukazy - darujte zimní dovolenou.
Připravili jsme pro Vás originální dárkové poukazy, které Vám pošleme formou e-poukazu v PDF souboru do kterého si vepíšete věnování i termín a vytisknete si jej sami do obálky formátu A5.

Lyžování Rakousko – skiopening, cenově výhodné lyžování v týdnu, prodloužený víkend, jarní prázdniny 2019-2020 bez front na upravených 150 až 175 km sjezdovek. Lyžování v Rakousku je zážitek, zábava, aktivní relax i sportovní a adrenalinové vyžití pro Váš životní styl. Užijte si pravou alpskou lyžovačku s partnerem, rodinou, s přáteli …
  • ubytování: pensionubytování: pension
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: autokaremdoprava: autokarem
    • Pobyty na horách
    • Lyžování