Rakousko - K alpským termálům na kolech

  • ubytování: pensionubytování: pension
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: autokaremdoprava: autokarem
1 termín od 13. září 2018
od 6 350 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

• Hvězdicově po lehkých trasách alpskými údolími • Solná komora a Taury • Regenerace po cyklistice • Komplexní dovolená Nově - hvězdicově - pojatý zájezd po vybraných trasách objevujících nejvyhlášenější rakouské alpské lázně. Po alpské předehře u jezer Solné komory nás čeká rovinatá trasa v Národním parku Vysoké Taury, dále Tauernská cyklostezka s prohlídkou Salcburku a na závěr návštěva lázní Therme Amadé na Enžské cyklostezce. Etapy jsou zakončené návštěvami alpských termálů známými našim cyklistům i lyžařům. Povrch a profil : profil rovinatý, asfaltovaná cyklostezka (místy šotolinová). Poznámka : RELAXACE: cyklistické etapy jsou zakonč... Celý popis ...
Rakousko - K alpským termálům na kolech

Termíny a ceny

září 2018

13.09. - 16.09.2018 čtvrtek - neděle
polopenze autokarem
6 350 Kč
cena za 4 dny (3 noci)
13.09. - 16.09.2018 čtvrtek - neděle
polopenze autokarem (Praha)
6 350 Kč
cena za 4 dny (3 noci)

Informace o cenách

Slevy

  • Sleva 900 Kč/os./pobyt na přistýlce. Bez polopenze z vlastních zásob ve vybavených kuchyňkách apartmánů (sleva 450 Kč/os.)

Cena zahrnuje

  • doprava vč. kola, ubytování, polopenze, povlečení a ručníky, pobyt. taxa, průvodce, informační materiály

Cena nezahrnuje

  • vstupné do lázní: Aqua Salza/Golling (11,50 EUR/3 h., 1 EUR/senior), Alpentherme/Bad Hofgastein (27,50/4 h. vč. sauny), Therme Amadé (19 EUR/2 h. vč. sauny) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
  • 1lůžkový pokoj 1 500 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 140 Kč

Popis zájezdu

Rakousko - K alpským termálům na kolech

• Hvězdicově po lehkých trasách alpskými údolími
• Solná komora a Taury
• Regenerace po cyklistice
• Komplexní dovolená
Nově - hvězdicově - pojatý zájezd po vybraných trasách objevujících nejvyhlášenější rakouské alpské lázně. Po alpské předehře u jezer Solné komory nás čeká rovinatá trasa v Národním parku Vysoké Taury, dále Tauernská cyklostezka s prohlídkou Salcburku a na závěr návštěva lázní Therme Amadé na Enžské cyklostezce. Etapy jsou zakončené návštěvami alpských termálů známými našim cyklistům i lyžařům.

Povrch a profil : profil rovinatý, asfaltovaná cyklostezka (místy šotolinová).

Poznámka : RELAXACE: cyklistické etapy jsou zakončené návštěvou lázní Aqua Salza v Gollingu, Bad Hofgastein, Therme Amadé v Altenmarktu. Infrasauna v Pensionu Heidi (200 Kč/h pro 3 osoby). Zdarma vstup do Seeparku v St. Martinu (jezírko, atrakce) denně po 15 h + na celý den 1×za pobyt.
Pořadatelem zájezdu je CK Poznání s.r.o.

Stravování: polopenze

3x polopenze v Pensionu Heidi (česky hovořící personál). Večeře i snídaně výběr ze dvou variant (první a poslední den menu jednotné). Začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Nebo bez polopenze z vlastních zásob ve vybavených kuchyňkách apartmánů (sleva 450 Kč/os.). Nápoje za Kč. Možnost objednání svačin na etapu (35 Kč, objednávka i platba na místě).

Ubytování: pension

3x ve studiích a apartmánech pro 2-4 osoby s 2-4lůžkovými ložnicemi s příslušenstvím, vybavenou kuchyňkou, sat. TV (vč. českých programů) v Pensionu Heidi. K dispozici též apartmány pro 5-8 osob. Sleva 900 Kč/os./pobyt na přistýlce. WiFi zdarma. V jídelně možnost posezení, stolní hry, konzumace nápojů za Kč i z vlastních zdrojů. Pobytový St. Martin je idylickou horskou obcí s obchody, restauracemi a koupalištěm. Zdarma trampolína, badminton, šipky, stolní fotbal.

Program zájezdu

1. den: ranní přesun busem z ČR do Rakouska. Na kole od WOLFGANGSKÉHO JEZERA přes lázeňský park BAD ISCHL k průzračnému HALLSTATTSKÉMU JEZERU (30 km).
2. den: po cyklostezce GASTEINSKÝM ÚDOLÍM s návštěvou slavných lázní BAD HOFGASTEIN (40 km).
3. den: ze SALCBURKU po Tauernské cyklostezce přes keltské město Hallein k lázním AQUA SALZA V GOLLINGU (42 km).
4. den: z penzionu na kolech do ALTENMARKTU, návštěva THERME AMADÉ nebo přídavek podél horního toku řeky Enns přes FLACHAU do romantického údolí MARBACHTAL (20-46 km). Návrat do ČR.

Podobné zájezdy