Relax v TERMÁLECH Laa a zábava ve VINNÉM SKLEPĚ! First Minute

Exkluzivní nabídky našich partnerů, u kterých Vám garantujeme, že v případě nenadálých zásadních omezení ve Vaší cílové destinaci nepřijdete o zaplacené peníze.
-29%
Ubytování: pension Doprava: autokarem Strava: večeře
2 termíny od 10. dubna 2021

Cena zájezdu

od 2 180 Kč 3 080 Kč

GARANCE COVID-19

 • rezervace bez obav
 • v případě uzavření hranic vracíme peníze
 • garanci můžete uplatnit i 2-3 dny před odjezdem na zájezd
více informací o podmínkách

First Minute!!! Releax na MAX - NEJLEPŠÍ ZÁBAVA A RELAX NAPLNO !!! ČEKAJÍ VÁS NEVŠEDNÍ ZÁŽITKY - nejlepší vinný sklípek na jižní Moravě v Hustopečích a následný relax ve světoznámých rakouských termálních lázních Laa an der Thaya. S NÁMI SUPER SLEVY NA VSTUPY LAA a.d. Thaya: CELODENNÍ VSTUP DO TERMÁLŮ JEN 20 Euro ! TERMÁLY + SAUNOVÝ SVĚT JEN 24 Euro !! Relaxujte, odpočívejte, užívejte si v lázních. A zažijte srdečnou moravskou atmosféru ve vinném sklípku u LISU (pro zasvěcené U Franty) :-) Celý popis

Relax v TERMÁLECH Laa a zábava ve VINNÉM SKLEPĚ! First Minute

Termíny a ceny

10.04. - 11.04.2021 sobota - neděle
večeře autokarem
Sleva 29% 3 080 Kč 2 180 Kč
cena za 2 dny (1 noc)
17.04. - 18.04.2021 sobota - neděle
večeře autokarem
Sleva 29% 3 080 Kč 2 180 Kč
cena za 2 dny (1 noc)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • neomezená konzumace vín ve vinném sklepě
 • večeře a konzumace ve vinném sklepě
 • ubytování v penzionu a snídaně
 • doprava, delegát, poj. CK

Cena nezahrnuje

 • 20 Euro/dosp. vstup do aquaparku
 • 14 Euro/ dítě do 15 let vstup do aquaparku
 • 30,- Kč/os./den komplexní cestovní pojištění
 • Dárkový poukaz plnobarevný s věnováním poštou 99 Kč

Výlety

 • V rámci programu

Popis zájezdu

Relax v TERMÁLECH Laa a zábava ve VINNÉM SKLEPĚ! First Minute

First Minute!!! Releax na MAX - NEJLEPŠÍ ZÁBAVA A RELAX NAPLNO !!!

ČEKAJÍ VÁS NEVŠEDNÍ ZÁŽITKY - nejlepší vinný sklípek na jižní Moravě v Hustopečích a následný relax ve světoznámých rakouských termálních lázních Laa an der Thaya.

S NÁMI SUPER SLEVY NA VSTUPY LAA a.d. Thaya:

CELODENNÍ VSTUP DO TERMÁLŮ JEN 20 Euro !

TERMÁLY + SAUNOVÝ SVĚT JEN 24 Euro !!

Relaxujte, odpočívejte, užívejte si v lázních. A zažijte srdečnou moravskou atmosféru ve vinném sklípku u LISU (pro zasvěcené U Franty) :-)

Stravování: večeře

degustace vín, švédské stoly, neomezená konzumace kvalitních stáčených i lahvových vín, nealko, káva, čaj, ostatní pochutiny (tyčinky, chipsy atd.), obložené talíře k vínu

Doprava: autokarem

nástupy po trase z Ostravy 14:00 od DK Vítkovic ve směru Frýdek-Místek 14:20 od vlakového nádraží, Rožnov p.R. 15:15 od OMV a dále po trase Olomouc a Brno dle dohody. Příjezd na jižní Moravu do Hustopečí kolem 18.hod..

Ubytování: pension

ubytování na jižní Moravě ve 2 lůžkových, 3 lůžkových nebo 4 lůžkových pokojích v penzionu s příslušenstvím na pokojích.

Program zájezdu

1. den: sobota , nástupy po trase z Ostravy 14:00 od DK Vítkovic ve směru Frýdek-Místek 14:20 od vlakového nádraží, Rožnov p.R. 15:15 od OMV a dále po trase Olomouc a Brno dle dohody. Příjezd na jižní Moravu do Hustopeč, ubytování, přesun do vinného sklepa, večeře, degustace vína a sýrů, zpěv, tanec a zábava.
2. den: neděle, snídaně, odjezd do termálních lázní v Rakouském Laa. Cca od 10:00 celodenní relaxace v termálním aquaparku, který nabízí v celoročně širokou škálu relaxačních a léčebných aktivit s bazény, vířivkami a atrakcemi s termální léčebnou vodou, s nejrůznějšími druhy vnitřních i venkovních saun atd. Odjezd z termálů v 18:00 hod., návrat do Olomouce cca 20:00, do Rožnova ve 21:00, Ostravy 22:00.

Podobné zájezdy