Romantické údolí Saalbach - Hinterglemm

Ubytování: hotel **** Doprava: autokarem Strava: polopenze
2 termíny od 5. července 2022

Cena zájezdu

od 12 990 Kč


- se slevovou kartou Joker Card - lanovky, údolní vláček i koupaliště v ceně Zájezd do vyhlášeného turistického střediska Saalbach Hinterglemm v kouzelném údolí Glemmtal, mezi Kitzbühelem a Zell am See. Podrobně poznáme celé údolí a na každém kroku nás bude doprovázet nádherné panorama rakouských Alp s kartou Joker Card, bezplatné užívání lanovek v údolí, ale i údolního vláčku, busu a aquaparku v Saalbachu. Celý popis

Romantické údolí Saalbach - Hinterglemm

Termíny a ceny

červenec 2022

05.07. - 10.07.2022 úterý - neděle
polopenze autokarem
12 990 Kč
cena za 6 dní (5 nocí)

srpen 2022

09.08. - 14.08.2022 úterý - neděle
polopenze autokarem
12 990 Kč
cena za 6 dní (5 nocí)

Informace o cenách

Slevy

  • Slevy: děti se dvěma dospělými na pokoji
  • Dítě do 12 let sleva 6 350 Kč, dítě 13-16 let sleva 4 150 Kč.

Cena zahrnuje

  • doprava luxusním klimatizovaným busem
  • 5x ubytování v hotelu**** – 2lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím
  • 5x polopenze
  • průvodce
  • vstupy a lanovky dle karty Joker Card
  • koupaliště v Saalbachu

Výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 210 Kč)
  • 1/1 pokoj (povinný při nedoobsazení) (příplatek: 2500 Kč)

Popis zájezdu

Romantické údolí Saalbach - Hinterglemm

- se slevovou kartou Joker Card
- lanovky, údolní vláček i koupaliště v ceně

Zájezd do vyhlášeného turistického střediska Saalbach Hinterglemm v kouzelném údolí Glemmtal, mezi Kitzbühelem a Zell am See. Podrobně poznáme celé údolí a na každém kroku nás bude doprovázet nádherné panorama rakouských Alp s kartou Joker Card, bezplatné užívání lanovek v údolí, ale i údolního vláčku, busu a aquaparku v Saalbachu.

Stravování: polopenze

bohatá snídaně, večeře o 4 chodech a salátový bufet, odpolední svačinka (koláč, uzenina)

Ubytování: hotel ****

Hotel **** nabízí prostorné, moderně zařízení dvoulůžkové pokoje a rodinné apartmány s vlastním příslušenstvím, Sat-TV a balkonem. Hotelovým hostům je k dispozici wellness a saunový svět.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR v časných ranních hod. do SAALBACHU . Cestou klimatické lázně ZELL AM SEE , procházka historickým centrem města a po jezerní promenádě. Odpoledne příjezd do údolí GLEMMTAL , obklopeného travnatými horami Pinzgau a Kitzbühelskými Alpami. Ubytování na hotelu v SAALBACHU , večeře.
2. den: Seznámení s údolím GLEMMTAL, navštívíme krásný konec údolí - Talschluß, kde turisté pěšky, ostatní vláčkem dojedou do míst, kam auta už nesmí. Čeká nás nádherná turistika všech obtížností (doporučujeme nenáročnou, vrstevnicovou, celým koncem údolí pod vodopády), největší lanový park v této části Evropy, TOP OF, přejedeme (ev. přeletíme) zavěšeni na laně přes celý Glemmtal, navíc Ďábelská voda, dřevěný svět a GOLDEN GATE BRIDGE, nejdelší visutý most v Alpách.
3. den: Autobusem do sousedního údolí, lanovkou z LEOGANGU vyjedeme na ASITZ a přejdeme panoramatickou hřebenovou cestou na WILDENKARKOGEL (výhledy na Steineres Meer a Leoganger Steinberge), pokračujeme kolem jezírka na KOHLMAISKOPF. Návrat do Saalbachu lanovkou nebo pěšky.
4. den: HINTERGLEMM , procházka městečkem, výjezd lanovkou na REITERKOGEL, množství turistických tras, mj. Alpská zahrádka a Kodok Berg (trasa plná překvapení a úkolů - soutěska, vodní děla...). Odpoledne vyjedeme lanovkou na protější vrchol ZWÖLFERHORN s úžasnými panoramaty a navečer projdeme pohádkový les.
5. den: Turistika nebo odpočinek v údolí Glemmtal, koupání v aquaparku v Saalbachu nebo výjezd kteroukoliv lanovkou v údolí - doporučujeme Schattbergbahn s výhledem na Vysoké Taury vč. Grossglockneru .
6. den: Po snídani odjezd k prohlídce SALCBURKU (UNESCO), “Řím severu” - historické centrum, Getreidegasse, Domplatz, festivalový palác, hrad, zámek Mirabel s velkolepými zahradami... Navečer odjezd do ČR. Příjezd ve večerních hodinách.