Saalbach / Hinterglem - Saalbach - Hinterglemm, léto s kartou


Poloha: Vodopád Golling - soutěska Salzachklamm - hrad Werfen - skokanské můstky Bischofshofen - soutěska Lichtensteinklamm - Glemmtal - Saalbach - Hinterglemm - Konec údolí Talschluß - Golden Gate Bridge - Ďábelská voda - Vysoké Taury - Zell am See - Zellerské jezero - Magic lake show - projížďka po jezeře - Montelinův zážitkový svět - stezka v korunách stromů - Hookovy lázně Ubytování v luxusním **** hotelu, nedaleko centra města a lanovky. Jocker card zahrnující vstupy a lanovky v Glemmtalu v ceně. Vhodné pro rodiny s dětmi, celé údolí je Montelínův zážitkový svět. NOVINKA Kristiana: Saalbach - Hinterglemm, léto s kartou: Saalbach - Hinterglemm, léto s kartou Vodopád Golling - soutěska Salzachklamm - hrad Werfen - skokanské můstky Bischofshofen - soutěska Lichtensteinklamm - Glemmtal - Saalbach-Hinterglemm - Konec údolí Talschluß - Golden Gate Bridge - Ďábelská voda - Vysoké Taury - Zell am See - Zellerské jezero - Magic lake... Celý popis

Saalbach / Hinterglem - Saalbach - Hinterglemm, léto s kartou

Termíny a ceny

30.06. - 05.07.2022 čtvrtek - úterý
polopenze autokarem
10 590 Kč
cena za 6 dní (4 noci)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;
 • 4x ubytování ve 2–4 lůžkovém pokoji s příslušenstvím;
 • 4x snídaně formou bufetového stolu;
 • 4x večeře se 4 chody (gurmánské večeře s možností výběru, většinou včetně salátového bufetu), občas tématická večeře - Pinzgau či Italská;
 • odpolední svačinka (koláč, šťáva);
 • 4 denní Jocker card (2021 - 6 lanovek, tenisové kurty, MHD, minigolf, vláček na Konec údolí, Ďábelská voda, lázně kapt. Hooka, bylinková cesta na Reiterkogelu, vlastivědné muzeum atd.);
 • použití relaxační zóny v hotelu, terasy, stolního fotbalu, wifi;
 • služby průvodce;
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • pojištění léčebných výloh a pojištění storna zájezdu (není-li připlaceno);
 • pobytové taxy (asi 2 €/os./noc, nutno platit na místě);
 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 1800 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit);
 • vstupy a loď (mimo Jocker card)

Popis zájezdu

Saalbach / Hinterglem - Saalbach - Hinterglemm, léto s kartou

Poloha: Vodopád Golling - soutěska Salzachklamm - hrad Werfen - skokanské můstky Bischofshofen - soutěska Lichtensteinklamm - Glemmtal - Saalbach - Hinterglemm - Konec údolí Talschluß - Golden Gate Bridge - Ďábelská voda - Vysoké Taury - Zell am See - Zellerské jezero - Magic lake show - projížďka po jezeře - Montelinův zážitkový svět - stezka v korunách stromů - Hookovy lázně
Ubytování v luxusním **** hotelu, nedaleko centra města a lanovky.
Jocker card zahrnující vstupy a lanovky v Glemmtalu v ceně.
Vhodné pro rodiny s dětmi, celé údolí je Montelínův zážitkový svět.
NOVINKA

Kristiana:

Saalbach - Hinterglemm, léto s kartou:
Saalbach - Hinterglemm, léto s kartou

Vodopád Golling - soutěska Salzachklamm - hrad Werfen - skokanské můstky Bischofshofen - soutěska Lichtensteinklamm - Glemmtal - Saalbach-Hinterglemm - Konec údolí Talschluß - Golden Gate Bridge - Ďábelská voda - Vysoké Taury - Zell am See - Zellerské jezero - Magic lake show - projížďka po jezeře - Montelinův zážitkový svět - stezka v korunách stromů - Hookovy lázně:

Ubytování v luxusním ****hotelu, nedaleko centra města a lanovky.

Jocker card zahrnující vstupy a lanovky v Glemmtalu v ceně.

Vhodné pro rodiny s dětmi, celé údolí je Montelínův zážitkový svět.


Ráno přijedeme k mohutnému vodopádu Golling , procházka malebnou stezkou pod 75 m vysoký dvoustupňový vodopád (5 €) řítící se z Alp.


Průjezd soutěskou Salzachklamm , krátká foto pausa pod mohutným hradem Werfen a skokanskými můstky Bischofshofen .


Procházka soutěskou Liechtensteinklamm (10 €), kde soustavou chodníků a lávek dojdeme mezi skálami až k vodopádu.


Dojezd na ubytování do údolí Glemmtal , výborná večeře. Možnost procházky po nedalekém centru malebného města Saalbach.

Po snídani vyzvedneme kartu, která nám umožní používat zdarma lanovky, autobusy, bazény a další atrakce údolí Glemmtal. Vyrazíme na výlet na Konec údolí - Talschluss, kam nás doveze vláček a kde se nachází krásné vodopády, salaše, turistické trasy a Ďábelská voda. Také největší lanový park Rakouska s možným přeletem údolí (zavěšeni na lanech), součástí je i Golden Gate Bridge (11 €), most spojující obě strany údolí ve výšce 42 m a navazující na stezku v korunách stromů .


Možnost dojít či dojet do hotelu, večeře.


V případě že se opět bude konat světelná show v Zell am See u jezera, večerní výlet do Zell am See na Magic lake show , návrat cca ve 23.30 hod.


Po snídani volný den určený ke koupání v lázních kapitána Hooka , či k turistice na Kohlmaisu (nad hotelem) s výhledy na Vysoké Taury (vč. Grossglockneru). Vedou zde také stezky pro rodiny s dětmi ( zážitkový svět klauna Montelina, kde budou děti plnit úkoly) , panoramatické cesty, k jezírkům či na almy, všechny lanovky jsou v ceně. V Saalbachu je možné navštívit vlastivědné muzeum . Večeře.

Po snídani přejedeme do malebného horského města Hinterglemmu. Je možné vyjet na Zwölferkogel , navštívit pohádkový les , projít Alpskou zahrádku , či vyjet lanovkou na Reiterkogel (do říše zlého skřeta Kodoka) a přejít do Saalbachu. Je možné se koupat v zážitkových lázních Kapitána Hooka či navštívit hotelové wellness, večeře.

Ráno po snídani a po vyklizení pokojů vyjedeme lanovkou na Schrattberg a rozloučíme se překrásnými výhledy na Vysoké Taury, odjezd autobusem do Zell am See , krátká zastávka v turistickém letovisku s procházkou k jezeru, projížďka lodí po Zellerském jezeře (10 €) .

Stravování: polopenze

4x snídaně (formou bohatého snídaňového bufetu);

4x večeře se 4 chody (s možností výběru, většinou včetně salátového bufetu), občas tématická večeře - Pinzgau či Italská,


odpolední svačinka (koláč, šťáva)

Doprava: autokarem

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice nebo Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady (OMV), Praha, Tábor, České Budějovice;

+ 300 Kč/os.: Lanškroun, Svitavy, Choceň, Rychnov nad Kněžnou, Jaroměř, Žamberk, Letohrad.
Pro uzavřené skupiny, nebo při plném obsazení svozového vozidla (4 či 8 osobami na jedné smlouvě) cena dle dohody.

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

Ubytování: hotel ****

Hotel****Kristiana leží v turisticky atraktivním Saalbachu,  v docházkové vzdálenosti od lázní kapitána Hooka, nedaleko lanovky na Kohlmaiskopf cca 10 minut chůze od centra města.
Vybavení hotelu: V hotelu je k dispozici wellness  a saunový svět, terasa, wifi v lobby, 
Pokoje: Příjemně zařízené 2–4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, posezením, sejfem, telefonem, velkou TV, balkónem. Jednolůžkové pokoje možné za příplatek.

Hotel****Kristiana leží v turisticky atraktivním Saalbachu, v docházkové vzdálenosti od lázní kapitána Hooka, nedaleko lanovky na Kohlmaiskopf cca 10 minut chůze od centra města.


Vybavení hotelu: V hotelu je k dispozici wellness a saunový svět, terasa, wifi v lobby,


Pokoje: Příjemně zařízené 2–4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, posezením, sejfem, telefonem, velkou TV, balkónem. Jednolůžkové pokoje možné za příplatek.

Program zájezdu

1. den: : Odjezd v pozdních večerních hodinách (Česká Třebová okolo 23.00) směrem Praha, Dolní Dvořiště, Salzburg, Saalbach.
2. den: : Ráno přijedeme k mohutnému vodopádu Golling , procházka malebnou stezkou pod 75 m vysoký dvoustupňový vodopád (5 €) řítící se z Alp. Průjezd soutěskou Salzachklamm , krátká foto pausa pod mohutným hradem Werfen a skokanskými můstky Bischofshofen . Procházka soutěskou Liechtensteinklamm (10 €), kde soustavou chodníků a lávek dojdeme mezi skálami až k vodopádu. Dojezd na ubytování do údolí Glemmtal , výborná večeře. Možnost procházky po nedalekém centru malebného města Saalbach.
3. den: : Po snídani vyzvedneme kartu, která nám umožní používat zdarma lanovky, autobusy, bazény a další atrakce údolí Glemmtal. Vyrazíme na výlet na Konec údolí - Talschluss, kam nás doveze vláček a kde se nachází krásné vodopády, salaše, turistické trasy a Ďábelská voda. Také největší lanový park Rakouska s možným přeletem údolí (zavěšeni na lanech), součástí je i Golden Gate Bridge (11 €), most spojující obě strany údolí ve výšce 42 m a navazující na stezku v korunách stromů . Možnost dojít či dojet do hotelu, večeře. V případě že se opět bude konat světelná show v Zell am See u jezera, večerní výlet do Zell am See na Magic lake show , návrat cca ve 23.30 hod.
4. den: : Po snídani volný den určený ke koupání v lázních kapitána Hooka , či k turistice na Kohlmaisu (nad hotelem) s výhledy na Vysoké Taury (vč. Grossglockneru). Vedou zde také stezky pro rodiny s dětmi ( zážitkový svět klauna Montelina, kde budou děti plnit úkoly) , panoramatické cesty, k jezírkům či na almy, všechny lanovky jsou v ceně. V Saalbachu je možné navštívit vlastivědné muzeum . Večeře.
5. den: : Po snídani přejedeme do malebného horského města Hinterglemmu. Je možné vyjet na Zwölferkogel , navštívit pohádkový les , projít Alpskou zahrádku , či vyjet lanovkou na Reiterkogel (do říše zlého skřeta Kodoka) a přejít do Saalbachu. Je možné se koupat v zážitkových lázních Kapitána Hooka či navštívit hotelové wellness, večeře.
6. den: : Ráno po snídani a po vyklizení pokojů vyjedeme lanovkou na Schrattberg a rozloučíme se překrásnými výhledy na Vysoké Taury, odjezd autobusem do Zell am See , krátká zastávka v turistickém letovisku s procházkou k jezeru, projížďka lodí po Zellerském jezeře (10 €) . Odpoledne odjezd zpět do ČR. Návrat do ČR v nočních hodinách (Praha okolo 22. hodiny, Česká Třebová okolo půlnoci), další dle trasy.