Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...
Nástupní místa : Trasa A - Praha, Poděbrady (ÖMV dálnice), HK, PCE, Holice (Chrudim),
V. Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno, Olomouc (+250), PŘÍPADNĚ JEDE OPAČNĚ
Trasa L - Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová
+ České Budějovice