Vysoké Taury - Sporthotel Kogler v Mittersillu ****

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel **** Doprava: vlastní Strava: polopenze

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Vysoké Taury - Sporthotel Kogler v Mittersillu ****

pěkný hotel leží cca 400 m od centra Mittersillu, je dobrým výchozím místem pro výlety pěšky i na kole. Hosté mají v ceně pobytu zahrnutou i letní kartu Nationalpark Sommercard, se kterou mohu zdarma využívat 1 atrakci v oblasti Taur denně (lanovky, muzea, bazény….) a zdarma je i využívání autobusů a vlaků v oblasti, v ceně je i Grossglocknerská silnice a Gerlos Alpenstrasse.

nas_tip: Hotel s bazénem a kartou na lanovky v ceně. Dítě do 11,9 let ubytované ve 2-3 lůž. pokoji na 3. lůžku má pobyt s polopenzí zdarma.

Poznámky: po celou sezonu minimální počet nocí 3 a nástupní dny na ubytování každý den.

Stravování: polopenze

polopenze – snídaně i večeře bohatý bufet.

Ubytování: hotel ****

vybaveni: recepce, hala, wi-fi zdarma, 2 výtahy, kolárna, jídelna, restaurace, bar, parkoviště zahrada s lehátky a slunečníky, herna pro děti, velké dětské hřiště.

všechny pokoje mají koupelnu s WC, kabelovou TV, fén, balkon nebo terasu a k dispozici jsou i župany pro dospělé. 2-3 lůžkové pokoje jsou cca 26 m2 veliké, 2-4 lůžkové cca 40 m2 veliké, 2-4 lůžkové rodinné pokoje jsou cca 50 m2 veliké a mají opticky oddělenou spací a obytnou část. Vícelůžkové pokoje jsou i v podkroví a mohou v nich být i palandy.

zazemi: v ceně vnitřní bazén 25 x 12 m s 60 metrovým tobogánem i dětským bazénem a wellness se saunou, párou a odpočívárnou, stolní tenis.