Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...
Odjezdová a svozová místa: Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Česká Třebová, Lanškroun, Svitavy, Brno, Znojmo;
+ 300 Kč: Pardubice, Hradec Králové, Holice, Chrudim, Letohrad, Žamberk, Vamberk, Choceň.
Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.
Bez ubytování.