Dassia - Grecotel Corfu Imperial *****

Poloha: Nádherný komplex Grecotel Corfu Imperial se nachází nedaleko letoviska Dassia, 12 kilometrů na sever od hlavního města Korfu, má ideální polohu u třech soukromých písčito-oblázkových pláží poloostrova Komeno. Hotel dvakrát denně zajišťuje autobusové spojení s hlavním městem.

First minute :
Do 31.3.2017 SLEVA až 14% (při úhradě 100% z ceny zájezdu do 3.4.2017, stornování je přípustné pouze ze závažných zdravotních důvodů, doporučujeme připojištění)

Popis hotelu : Rozlehlý hotelový komplex hlavní budovy, bungalovů a soukromých vil, je obklopený nádhernou exotickou zahradou s olivovými stromy a členitým mořským pobřežím, z jedné strany zálivem Dassia a jachtařskou marinou Gouvia na protilehlé straně, díky čemuž mají téměř všechny pokoje výhled na moře.

Pláž & Bazény : tři soukromé písčito-oblázkové pláže poloostrova Komeno,
vnitřní a venkovní sladkovodní bazény,
lehátka, slunečníky a osušky u bazénů i na hotelové pláži bezplatně,
plážové osušky

Sport & zábava : tenisové kurty, stolní tenis, hřiště na volejbal,
na pláži široké možnosti provozování vodních sportů včetně windsurfingu, parasailingu, vodního lyžování,
škola potápění 4 kilometry od hotelu,
lze zajistit i pronájem lodí a jachet,
známé 18jamkové hřiště Corfu Golf Club v Ermones v dosahu 14 kilometrů,
vyjížďky na koních včetně jezdecké školy v dosahu 4 kilometrů,
pronájem kol,
animační programy pro dospělé i pro děti - například ranní cvičení, vodní gymnastika, aerobic, jóga nebo zumba,
večer folklorní show či živá hudba

Aktivity pro děti a juniory : Grecoland Club zajišťuje program pro děti od 3 do 12 let, bezplatně jsou poskytovány postýlky a jídelní židličky, na vyžádání lze zajistit ohřívače lahví, sterilizátory, nočníky, WC redukce, stupátka, kočárky, monitory i hlídání dětí,
nově hotel nabízí pro děti od 7 do14 let Discovery program poznávání přírody,
Grecoteens aktiivity pro teenagery od 13 do 17 let probíhají po celém areálu poloostrova Komeno od poloviny června do poloviny září

Internetové připojení : wifi připojení ve veřejných hotelových prostorách bez poplatku

Relaxace & Wellness : lázeňské centrum Elixir Beauty Spa,
vnitřním bazén,
fitness centrum s kardio zónou,
sauna, parní lázně, masáže, relaxační programy,
kosmetický salón

Popisy pokojů : Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře Interiér 32 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje v hlavní budově, mramorová koupelna s wc, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, sat/tv, rádio, wifi í, telefon, trezor, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkón nebo terasa. Max. Obsazenost 3 osoby. Corfu bungalov s výhledem na moře / do zahrady Interiér 31 m², klimatizované dvoulůžkové bungalovy v zahradě, mramorová koupelna s wc, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, sat/tv, rádio, wifi, telefon, trezor, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkón nebo terasa. Max. Obsazenost 3 osoby. Dvoulůžkový pokoj deluxe s výhledem na moře Interiér 32 m², nové, prostorné a klimatizované pokoje s elegantním nábytkem v hlavní budově, mramorová koupelna s wc, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, sat/tv, rádio, wifi, telefon, trezor, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkón nebo terasa. Max. Obsazenost 3 osoby. Imperial rodinná suita výhled na moře Interiér 64 m², klimatizované rodinné suity v hlavní budově, ložnice s king size lůžkem a obývací pokoj s pohovkou oddělený posuvnými dveřmi, dvě mramorové koupelny s wc, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, sat/tv, cd/dvd přehrávač, wifi, telefon, trezor, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, dva balkóny s výhledem na moře. Max. Obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti.
Ubytování lze zajistit i v dalších typech pokojů vyšších kategorií, popřípadě vilách. Pro jejich popisy a ceny nás neváhejte kontaktovat.
  • ubytování: hotel *****ubytování: hotel *****
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy