Dassia - Grecotel Eva Palace *****

Poloha: Moderní hotel Grecotel Eva Palace se nachází na poloostrově Komeno u krásné písčito-oblázkové pláže se vzrostlými stromy, nedaleko letoviska Dassia, asi 10 kilometrů na sever od hlavního města ostrova.

Mimořádné nabídky : ZDARMA možno jednou využít Daphnila Bay Thalasso centrum Bazén Thalassotherapy, jacuzzi nebo sauna ZDARMA lze využít jen jednu službu jednou za pobyt. Služby jsou nabízeny ve vedlejším hotelu Daphnila Bay Thalasso. Transfery nejsou zahrnuty v nabídce.

Popis hotelu : Hotel nabízí ubytování v romantickém prostředí. Nádherná příroda a vysoký standard služeb spolu s nočním nasvícením bazénu i celého areálu zaručují nezapomenutelné zážitky. Kromě července a srpna je hotel určen jen pro osoby starší 18ti let.

Pláž & Bazény : písčito-oblázková pláž se vzrostlými stromy, efektní bazény s mořskou vodou,
lehátka, slunečníky a osušky klientům k dispozici bezplatně, stejně jako na pláži,
na pláži k dispozici sprchy a převlékací kabinky

Sport & zábava : aerobic, vodní aerobic, jóga, zumba,
lze pronajmout tenisové kurty včetně zapůjčení raket a míčků, nebo horská kola nebo si zahrát stolní tenis,
fitness centrum,
na pláži možnost provozování vodních sportů, lze zapůjčit vybavení na šnorchlování,
18jamkové hřiště Corfu Golf Clubu vzdálené 14 kilometrů,
animační programy pro dospělé zahrnují večery s živou hudbou, ochutnávku vín, lekce vaření a tance

Aktivity pro děti a juniory : Grecoland Club v červenci a srpnu spestrým programem pro děti od 3 do 12 let

Internetové připojení : internetový koutek, wifi v lobby bez poplatku

Relaxace & Wellness : Elixir Love Spa centrum nabízí svým hostům saunu, fitness centrum a různé druhy masáží včetně lázeňských programů a elixírů nejen pro páry

Popisy pokojů : Pokoj panoramic výhled na moře Interiér 28 m², elegantní klimatizované pokoje s možností přistýlky, v hlavní budově, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, LCD TV, telefon, mini hifi systém, lednička, kávovar, trezor a balkón nebo terasa. Láhev vína, vody a ovoce na pokoji po příletu. Max. obsazenost 3 osoby. Pokoj superior panoramic výhled na moře Interiér 28 m², elegantní klimatizované pokoje s možností přistýlky, v hlavní budově ve vyšším patře, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, LCD TV, telefon, mini hifi systém, lednička, kávovar, trezor a balkón nebo terasa. Láhev vína, vody a ovoce na pokoji po příletu. Max. obsazenost 3 osoby. Bungalov boční výhled na moře Interiér 25 m², elegantní klimatizované bungalovy v zahradě, přízemí nebo patro, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, LCD TV, telefon, mini hifi systém, lednička, kávovar, trezor a balkón nebo terasa. Láhev vína, vody a ovoce na pokoji po příletu. Max. obsazenost 2 osoby. Superior bungalov výhled na moře Interiér 25 m², elegantní klimatizované bungalovy v zahradě, přízemí nebo patro, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, LCD TV, telefon, mini hifi systém, lednička, kávovar, trezor a balkón nebo terasa. Láhev vína, vody a ovoce na pokoji po příletu. Max. obsazenost 2 osoby.
  • ubytování: hotel *****ubytování: hotel *****
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy