Hanioti - Grecotel Pella Beach ****

Poloha: Komplex Pella Beach patřící renomovanému hotelovému řetězci Grecotel, byl vybudován přímo u písečné pláže poloostrova Kassandra na okraji malebného letoviska Hanioti, asi 300 metrů od jeho centra.

Popis hotelu : Skládá se z hlavní budovy a několika bungalovů obklopených krásnou zahradou. Díky své poloze, skvělé kuchyni, bohaté nabídce různých aktivit a v neposlední řadě příjemnému personálu je hotel ideálním místem pro strávení klidné dovolené klientů všech generací.

Pláž & Bazény : hlavní a dětský sladkovodní bazén, písčito oblázková pláž,
lehátka a slunečníky jak na pláži tak u bazénů zdarma

Sport & zábava : animační tým s programem, gymnastika, aerobik, vodní gymnastika, turnaje ve stolním tenisu, řecké tance

Sport & zábava all inclusive : Ranní rozvička, vodní aerobik, aqua aerobik, stolní tenis a plážový volejbal.

Aktivity pro děti a juniory : Grecoland Club pro děti od 3 do 12 let šest dní v týdnu, postýlky a jídelní židličky,
Grecoteens pro juniory od 13 do 17 let od poloviny června do poloviny září: týmové hry, plážový volejbal, turnaje

Internetové připojení : wifi zdarma v celém areálu

Popisy pokojů : Dvoulůžkový pokoj boční výhled na moře Interiér 24 m², hlavní budova, ložnice s možností přistýlky, boční výhled na moře. Max. obsazenost 3 osoby. Bungalov výhled do zahrady Interiér 23 m², umístění v sekci bungalovů, přízemní bungalov, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 3 osoby. Rodinný pokoj výhled do zahrady Interiér 28 m², umístění v rodinné sekci, dvě oddělené ložnice, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti. Dvoulůžkový pokoj Superior boční výhled na moře Interiér 28 m², hlavní budova, ložnice s king size lůžkem, plážové a bazénové osušky, balkón nebo terasa s bočním výhledem na moře. Max. obsazenost 3 osoby. Superior rodinný pokoj boční výhled na moře Interiér 45 m², hlavní budova, ložnice s king size lůžkem a balónem, oddělená obvýací místnost se dvěma přistýlkami formou sofa, balkón. Plážové a bazénové osušky. Boční výhled na moře. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě. Junior suita Interiér 38 m², hlavní budova, open space suita se dvěma balkóny, jeden u ložnice s king size lůžkem, druhý u koupelny s vanou. Max. obsazenost 2 osoby.
  • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy