Karlovassi - Samaina Inn ****

Poloha: Oblíbený, pěkný hotel Samaina Inn se nachází přímo na pobřeží městečka Karlovassi, od dlouhé oblázkové pláže ho dělí jen místní komunikace. V okolí je řada kaváren, taveren a obchodů s potravinami a suvenýry. Pro spojení s centrem města Karlovassi, vzdáleným asi 2 kilometry, nebo pro koupání na pláži Potami lze v hlavní sezóně využít místní linkový autobus.

Vybavení: V atriu hotelu se nachází sladkovodní bazén s brouzdalištěm, pool barem a sluneční terasou, na níž jsou lehátka a slunečníky klientům k dispozici zdarma, na pláži za poplatek. Ve velké vstupní hale s recepcí je prostor pro sledování velkoplošné televize, internetový koutek a obchod se suvenýry. U bazénu je wifi bez poplatku.
Vybavení hotelu Samaina Inn doplňuje hlavní restaurace, bar, tenisový kurt, fitness centrum, stolní tenis, herna a dětský koutek.

Popisy pokojů : Popisy pokojů
Dvoulůžkové pokoje
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro 1 dospělou osobu, nebo 2 děti, koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, lednička, telefon, SAT/TV, rádio, balkon nebo terasa. Centrální klimatizace je zapojena v červenci a srpnu po omezenou dobu. Možnost pronájmu trezoru na recepci za poplatek.
  • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy