Kerveli - Kerveli Village ***

Poloha: Příjemný klidný hotel Kerveli Village vystavěný ve svahu nad mořskou zátokou v Kerveli. Obchody s potravinami jsou v dosahu 500 metrů, spojení s hlavním městem Samos, vzdáleným 10 kilometrů, zajišťuje hotelový autobus 3 x denně, kromě neděle.

Vybavení: jídelna pro podávání snídaní, taverna, pool bar,
TV místnost,
pronájem aut a kol

First minute :
Do 31.12.2015 SLEVA až 14,8% (při úhradě 50% z ceny zájezdu do 23.1.2016).
Do 31.3.2016 SLEVA až 11,1% (při úhradě 50% z ceny zájezdu do 8.4.2016).
Do 30.4.2016 SLEVA až 21,4% (platí pro odlety do 28.6.2016 při úhradě 50% z ceny zájezdu do 30.4.2016).
Do 15.5.2016 SLEVA až 7,4% (při úhradě 50% z ceny zájezdu do 23.5.2016).

Popis hotelu : Hotel Kerveli Village nabízí nádherné výhledy na okolní přírodní scenérie zalesněných kopců a tyrkysově modrou mořskou hladinu. Skládá se z několika budov postavených ve stylu místní architektury obklopených zelení, takže si můžete posedět ve stínu staré olivy i cypřiše nebo obdivovat bujně kvetoucí ibišky a buganvilie. Vzhledem ke svažitému terénu a schodům nedoporučujeme pobyt klientům s pohybovými problémy.

Pláž & Bazény : oblázková pláž přímo pod hotelem, pozvolný vstup do vody, dno je po pár metrech písčité, klidná mořská hladina vhodná i pro děti a méně zdatné plavce, vstup do větší hloubky umožňuje molo, nedaleko hotelu je další pláž s lehátky a slunečníky,
velký sladkovodní bazén s dětskou částí, se sluneční terasou, u něhož jsou slunečníky s lehátky bez poplatku

Sport & zábava : tenisové kurty a stolní tenis,
na pláži potápěčské centrum

Aktivity pro děti a juniory : malé dětské hřiště

Internetové připojení : internetové připojení za poplatek

Popisy pokojů : Dvoulůžkový pokoj výhled do zahrady/na moře Klimatizované pokoje (centrální klimatizace je zapojena v červenci a srpnu), koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, rádio, balkón nebo terasa. Pronájem trezoru a lednička za poplatek. Max.obsazenost 3 osoby. Dvoulůžkový pokoj superior Klimatizované pokoje (centrální klimatizace je zapojena v červenci a srpnu), koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, plážové osušky, koupací plášť, rádio, lednička, balkón nebo terasa. Pronájem trezoru za poplatek. Výhled na moře. Max.obsazenost 3 osoby.
  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy