Rethymno - Grecotel Creta Palace *****

Poloha: Luxusní hotel řetězce Grecotel se nachází cca 4 kilometry od centra města Rethymno na severozápadě Kréty. Pláž je dlouhá 300 metrů.

First minute :
Do 31.3.2017 SLEVA až 14,13% (při úhradě 100% z ceny zájezdu do 3.4.2017, stornování je přípustné pouze ze závažných zdravotních důvodů, doporučujeme připojištění)

Popis hotelu : Hotel je vybudován v moderním stylu za využití tradičních řeckých stavebních materiálů. Zahrnuje hlavní budovu a tři části bungalovů. Všechny budovy jsou zasazeny v krásné udržované zahradě u široké písečné pláž, místy s oblázky u vstupu do moře.

Pláž & Bazény : velký bazén s mořskou vodou, vnitřní sladkovodní bazén, brouzdaliště pro děti se dvěma tobogány,
písečná pláž s místy kamínky při vstupu do vody,
lehátka, slunečníky a osušky na pláži i u bazénů zdarma

Sport & zábava : venkovní fitness centrum, horolezecká stěna, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, tenisové kurty včetně pronájmu raket a míčků, lekce tenisového trenéra a golfová akademie jsou za poplatek, herna, kulečník,
plážové vodní sporty, škola potápění

Aktivity pro děti a juniory : děti od 0 do 3 let Greco Baby dětské vybavení,
Greco KidShop dětské jídlo, kosmetika, oblečení, hračky, pleny,
Grecotel Club děti od 3 do 12 let s odborným dohledem, na vyžádání lze zajistit hlídání. Postýlky pro děti do tří let a vysoké židle v jídelně jsou poskytovány zdarma, je tu i malé dětské hřiště,
Grecoteens juniory od 13 do 17 let sportovní týmové hry, plážový volejbal, turnaje,
děti od 7 do14 let Discovery program poznávání přírody

Internetové připojení : wifi zdarma ve všech částech hotelu

Relaxace & Wellness : Elixir Beauty Spa kaviárové terapie, masáže, jacuzzi,
kosmetická péče, pedikúra, manikúra,
Ayurveda centrum,
ranní gymnastika, aerobik, vodní aerobik, vodní polo,
malování na hedvábí,
večer folklórní a taneční show s živou hudbou

Popisy pokojů : Dvoulůžkový pokoj výhled do hor/ na moře Interiér 28 m², hlavní budova, SAT LCD TV, mini hifi, lednička s minibarem za poplatek, koupací pláště a pantofle, vysoušeč vlasů, elektronický trezor, max. obsazenost 3 osoby. Bungalov výhled do zahrady/ boční výhled na moře Interiér 33 m², v zahradě, ložnice s obývací částí s pohovkou, SAT LCD TV, mini hifi, lednička s minibarem za poplatek, koupací pláště a pantofle, elektronický trezor, max. obsazenost 3 osoby. Rodinný bungalov výhled do zahrady Interiér 45 m², v zahradě, ložnice s obývací částí se dvěma pohovkami oddělenou posuvnými dveřmi, SAT LCD TV, mini hifi, lednička s minibarem za poplatek, koupací pláště a pantofle, elektronický trezor, koupelna s vanou a sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti. Junior bungalov suita výhled na moře Interiér 35 m², v zahradě u pláže, ložnice s obývací částí a pohovkou, SAT LCD TV, mini hifi, lednička s minibarem za poplatek, koupací pláště a pantofle, vysoušeč vlasů, elektronický trezor,max.obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě. Rodinný bungalov superior výhled do zarhady Interiér 45 - 50 m², v zahradě, ložnice s obývací částí s pohovkou, druhá ložnice má dvě postele nebo pohovky, SAT LCD TV, mini hifi, lednička s minibarem za poplatek, koupací pláště a pantofle, vysoušeč vlasů, elektronický trezor, max.obsazenost 5 osob. Rodinný bungalov deluxe výhled do zahrady Interiér 53 - 60 m², v zahradě, ložnice s obývací částí s pohovkou a oddělená dětská ložnice s vlastní koupelnou s WC, koupelna s vanou/sprchovým koutem a WC, SAT LCD TV, mini hifi, lednička s minibarem za poplatek, koupací pláště a pantofle, vysoušeč vlasů, elektronický trezor, balkón nebo terasa. Bungalovy jsou situované v přízemí nebo v prvním patře. Max. obsazenost 5 osob.
  • ubytování: hotel *****ubytování: hotel *****
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy