Vassilikos - Belvedere Suites ****

Poloha: Hotel se nachází v mírném svahu a nabízí výhledy na krásné přírodní scenérie a pobřeží. Komplex je situovaný v horní části oblasti Vassillikos, stejnojmenná autentická vesnice je v dosahu 200 metrů. Vyhlášené pláže Porto Roma a Gerakas jsou vzdáleny asi 700 metrů.

Popis hotelu : Krásný klidný komplex Belvedere Suites, obklopený cypřiši, je vystavěný na jednom z nejhezčích míst ostrova Zakynthos, asi 25 kilometrů na východ od letiště.

Pláž & Bazény : velký sladkovodní bazén a dětský bazén,
lehátka a slunečníky, které jsou klientům u bazénu zdarma k dispozici

Aktivity pro děti a juniory : dětský bazén

Internetové připojení : wifi připojení

Relaxace & Wellness : jacuzzi

Popisy pokojů : Dvoulůžkový pokoj výhled do zahrady / boční výhled na moře Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, telefon, lednička, trezor, internetové připojení, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 osoby. Junior suita výhled do zahrady / na moře Interiér 30 - 35 m², klimatizované suity s dvoulůžkem a obývací částí se dvěma pohovkami pro děti, kuchyňský kout s ledničkou, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, telefon, trezor, internetové připojení, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady nebo na moře. Max. obsazenost 3 dospělí a 1 dítě nebo 2 dospělí a 2 děti.
  • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
    strava: snídaněstrava: snídaně
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy