Zakynthos - Captain´s Hotel ***

Poloha: Hotel Captain´s se nachází na kopci v letovisku Argassi s výhledem na město a přístav v městečku Zakynthos. Argassi byla první rekreační destinací pro turisty v Zakynthos a je stále velmi populární volbou. Hotel je součástí hotelového komplexu Commodore–Admiral–Captain´s. Centrum letoviska, které nabízí mnoho obchodů, restaurací, barů a typických taveren se nachází cca 300 m od hotelu. Do hlavního města Zakynthos nebo do dalších letovisek je možné se dostat místní autobusovou dopravou. Hotel je vzdálen asi 400 m od pláže a 6 km od letiště Zakynthos.

Pláž: Písečná pláž s kamínky se nachází cca 400 m od hotelu. Plážový servis (lehátka a slunečníky) je k dispozici za poplatek.

Sport a zábava: Venkovní bazén, zábavné programy – řecké večery, BBQ večery, zábava s živou hudbou, bingo a karaoke, dětské hřiště a bazén.

Poznámka: Od 1.1.2018 vychází v platnost zavedená pobytová taxa, která se platí na recepci v hotovosti v den příjezdu - částka se pohybuje od 0,5 - 4 EUR/pokoj/noc dle kategorie ubytování. Výše poplatku se může během roku měnit. Tuto taxu není možné vybrat předem a zahrnout do celkové ceny zájezdu.
  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: all inclusivestrava: all inclusive
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy